E2140 sistemi yükseltme

quartyiox

Centipat
Arkadaşlar hepinize merhaba. Şimdi benim sorunum şu: Sistemim çok eski ve ben en uygun fiyatla CS:GO oynamak istiyorum (40-50 Low ayarlarda yeterli).
  • Anakart: ECS P4M900T- M.2 (v1.0)
  • Işlemci: Intel Pentium E2140
  • RAM: 1GB 667MHz DDR2
Anakart Max 4 GB 667MHz RAM destekliyor, ben Q6600 işlemci düşünüyorum ama CS:GO oynamak için uygun önerilerinizi bekliyorum.

Not: PSU 350Watt ama oda eski, rahat 10 senelik.

Son düzenleyen: Moderatör:
Siteye gore sadece Q6700 destekliyor. Onun disinda RAM upgrade'i de yapmaniz gerekiyor. 4GB 667MHz RAM yeterli olur dediginiz gibi. Ayrica ekran kartiniz nedir?

Q6600 4GB DDR2 RAM HD 5450.
hd5450 ile yapılan csgo testlerine baktım low ayarlarda 30 fps civarıveriyor . Aslında benim için yeterli ama tam 30 fps vermezse diye korkuyorum bir üst model ekran kartı yokmu uygun varsa da psu için sıkıntı çıkarır mı?
Q6600 4GB DDR2 RAM HD 5450.
birde genellikle q6600 için yapılan BSEL mod ile 3ghz e çıkarma işlemi var eğer böyle olursa daha iyi besleyeceğinden dolayı biraz daha bütçe ayırabilirim

Son düzenleme:
hd5450 ile yapılan csgo testlerine baktım low ayarlarda 30 fps civarıveriyor . Aslında benim için yeterli ama tam 30 fps vermezse diye korkuyorum bir üst model ekran kartı yokmu uygun varsa da psu için sıkıntı çıkarır mı?

birde genellikle q6600 için yapılan BSEL mod ile 3ghz e çıkarma işlemi var eğer böyle olursa daha iyi besleyeceğinden dolayı biraz daha bütçe ayırabilirim
Hocam o zaman HD 5770 çok iyi gider, Q6660 takarsınız. Forumlarda 375W yettiği söyleniyor.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Olmadı geforce 9800 GT alabillirsin.

Hocam o zaman HD 5770 çok iyi gider, Q6660 takarsınız. Forumlarda 375W yettiği söyleniyor.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Olmadı geforce 9800 GT alabillirsin.
çok teşşekürler inşalleh en kısa zamanda sistemi toplarım

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı