E7300 sisteme GTX 750 Ti takma

FujinCSGO

Hectopat
Daha fazla  
Anakart modeli: GIGABYTE G41M ESL2
İşlemci modeli: Intel Core 2 Duo CPU E7300 @2.66 GHz (2GPUS) ~2.1GHz
Şu an bulunan ekran kartı: HD 4650(işletim sistemi Windows 10 olunca baş ağrıtmaya başladı)
Power: 350 Watt Everest
İşletim sistemi: Windows 10 64 bit Pro

Şimdi gelelim konumuza basit oyunlar oynuyorum CS:GO, Knight Online, ETS 2, vb. Ekran kartım bu oyunları en düşükte 50 FPS'de calıstırmaktaydı. Windows 10'a geçişler bitmeden Windows 10 geçirmek istedim ve geçirdim. Geçirdikten sonra bir ton driver sorunu yaşadım driver yüklememe rağmen uyum sorunu cıkardı ve ben bu basit oyunları bile oynayamaz hale geldim.
Yeni bir ekran kartı almayı düşünüyorum.

Asus GTX750 Ti STRIX OC GDDR5 2GB 128Bit Nvidia GeForce DX11 Ekran Kartı
Düşündüğüm ekran kartı bu sisteme uyar mı? (power da alabilirim) Sizce ekran kartı almalı mıyım Windows 7'ye geri mi dönmeli miyim? Düşünceleriniz bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Windows 7 formatı at sorunlar geçerse sıkıntı yok o ayarlarda oynamaya devam edersin eğer geçmezse rx460 alırsın 750 ti dan daha performanslıdır. Güç kaynağın yeterli gelebilir fakat yinede 500w bronze sertifikalı ucuz bir güç kaynağı işini görür fakat işlemci yüzünden yine darboğaz olacaktır.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı