EA FC 24 çalımlar farklı geliyor

umutgndz5225

Centipat
Daha fazla  
FIFA 23'ten beri oynuyorum oyununu ve çalım ayarları farklı herkesin yaptığı çalımlardan bambaşkaydı ama FIFA 23 oynarken alışmıştım fakat 2 gün önce FC 24 aldım ve çalımların hepsi farklı ve hiçbiri neredeyse olmuyor. Bunun bir çözümü var mı? Ve DualShock 3 kullanıyorum bundan kaynaklı olabilir mi?

Fifa 19'dan beri oynuyorum dostum çalımları aynı. Senin kolda var bir şey sanırım. Yeni çalımlar geldi de eski çalımlar aynı bilgin olsun.

FIFA 19'dan beri oynuyorum dostum çalımları aynı. Senin kolda var bir şey sanırım. Yeni çalımlar geldi de eski çalımlar aynı bilgin olsun.

Onu biliyorum zaten ama olmuyor iste.

Kontrol ayarların sıfırlanmış olabilir, ayarlardan varsayılana alıp kendine göre yeniden düzenlemelisin.

Zaten oyunu yeni kurdum ama iki oyundada aynı hata :(

Eeeee herhalde dostum. Temel sebebi bu. Fifa kendi tuşlarına göre yapıyor. Çalımlar ne yazık ki sorun bu nedenle. PES'ten dönen biriysen özellikle FİFA'nın kendi tuşlarına alışmak en sağlam çözüm.

FIFA 23'ten beri oynuyorum oyununu ve çalım ayarları farklı herkesin yaptığı çalımlardan bambaşkaydı ama FIFA 23 oynarken alışmıştım fakat 2 gün önce FC 24 aldım ve çalımların hepsi farklı ve hiçbiri neredeyse olmuyor. Bunun bir çözümü var mı? Ve DualShock 3 kullanıyorum bundan kaynaklı olabilir mi?
Dostum oyun artık Fifa değil, farklı bir oyun. Farklı bir tasarımda yapılması normal. Alışmaya bak.

Geri
Yukarı