Easy Anti-Cheat setup dosyası açılmıyor

Arno1972

Centipat
Daha fazla  
Epic Games'den Faul Elder Orb adında bir oyun indirdim. Oyuna girmeye çalıştığımda Easy Anti-Cheat yüklü değil hatası alıyorum. Biraz kurcaladığımda oyunun dosyalarının içerisinde yüklemem gereken bir Easy Anti-Cheat setup dosyası buldum. Fakat bu dosyayı çalıştırmaya çalıştığımda milisaniyelik bir görünüp kapanıyor. Yönetici olarak açmayı ve uyumluluk sorununu yapmayı denedim fakat sonuç alamadım. Yardımlarınızı bekliyorum şimdiden teşekkürler.

Kendim Fall Guys oyunundan Easy Anti-Cheat'i upload ettim. İndirip deneyebilirsin. Çalışırsa söyle.

Kendim Fall Guys oyunundan Easy Anti-Cheat'i upload ettim. İndirip deneyebilirsin. Çalışırsa söyle.

Bunu indirip tıkladığımda açılıyor fakat yüklesem bile oyun bu anticheati kabul etmiyor sanırsam. Hala oyunu açmaya çalıştığımda yüklü değil bildirisi alıyorum.

Bunu indirip tıkladığımda açılıyor fakat yüklesem bile oyun bu anti-cheat kabul etmiyor sanırsam. Hala oyunu açmaya çalıştığımda yüklü değil bildirisi alıyorum.

Oyunun kurulu olduğu yere atmayı dene benim dosyayı.

1658487212062.png

Hala aynı şekilde.

Dosyaları doğrulamayı denedim. Hatta easy anticheat klasörünü tamemen silip doğrulayıp tekrar indirmesini de sağladım. Fakat sorun aynı şekilde devam ediyor oyunu tamamen silip yüklememin bir fark sağlayacağını sanmıyorum. Sonuçta problem easy anticheat proğramında ve onu silip yüklediğim halde devam ediyor. Antivirüs proğramı yok ,defenderi kapatıp denedim bir farklılık olmadı.

Epic Games'den Faul Elder Orb adında bir oyun indirdim. Oyuna girmeye çalıştığımda Easy Anti-Cheat yüklü değil hatası alıyorum. Biraz kurcaladığımda oyunun dosyalarının içerisinde yüklemem gereken bir Easy Anti-Cheat setup dosyası buldum. Fakat bu dosyayı çalıştırmaya çalıştığımda milisaniyelik bir görünüp kapanıyor. Yönetici olarak açmayı ve uyumluluk sorununu yapmayı denedim fakat sonuç alamadım. Yardımlarınızı bekliyorum şimdiden teşekkürler.
çözebildiniz mi? 1 sene olmuş bende aynı sorunu yaşıyorum şuan

Yeni konular

Geri
Yukarı