eFootball 23 vs FIFA 23

eFootball 23 (PES 23) mü FIFA 23 mü?

• eFootball 23 (PES 23)

Oy: 6 11,3%
  • FIFA 23

Oy: 47 88,7%

• Oy verenlerin toplamı
    53
Bir kaç kişi eFootball 23 demiş. Acaba kim o hainler? 😂

Yalnız FIFA şimdiden tokatlamaya başladı.

Son düzenleme:
Her açıdan FIFA 23. fakat keşke böyle olmasaydı, rekabet olsaydı bu gelişim açısından daha faydalı olurdu.

Pes hiçbir zaman FIFA'nın rakibi olmadı hocam,Fifa tahtı kurdu tüm lisanslar falan onda ama artık lisansları bitti diye biliyorum bakalım belki daha güzel bir oyun bizi bekliyordur.

FIFA 23 çok çok daha iyi. Keşke optimizasyon sorunu olmasa. Optimizasyon sorunu düzelene kadar kütüphanemde duruyor.

Pes hiçbir zaman FIFA'nın rakibi olmadı hocam,Fifa tahtı kurdu tüm lisanslar falan onda ama artık lisansları bitti diye biliyorum bakalım belki daha güzel bir oyun bizi bekliyordur.
Dönem dönem yaklaştığı oyunlar oldu. Pes 2013'ü hiç sevmem ama oynayanı malum, çok fazla. Ama bir Fifa oyuncusu olarak Pes 2017'yi çok beğendiğimi söylemeliyim. Bence en iyi Pes oyunudur. 2017'de Pes'i tercih etmiştim, keyifliydi.

Dönem dönem yaklaştığı oyunlar oldu. PES 2013'ü hiç sevmem ama oynayanı malum, çok fazla. Ama bir FIFA oyuncusu olarak PES 2017'yi çok beğendiğimi söylemeliyim. Bence en iyi pes oyunudur. 2017'de Pes'i tercih etmiştim, keyifliydi.

Benim de en zevk aldığım pes serisi 18'di hocam ama yine de FIFA ile araların da dağlar kadar fark vardı asla yaklaşamadı yaklaşsa bile asla FIFA için bir rakip değildi o lisanslar ondayken benim de lisans takıntım var modlarla falan çözülür ama bazı insanlar direkt orijinal istiyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı