GT 640 Ekran Kartı görüntü gelmiyor

Mert Dönmez

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, Düm Vatan Bilgisayardan Asus Gt640 2Gb DDR3 128 Bit Nvidia ekran kartı aldım. PC Express girişleri vs uygun yani anakartıma uygun bir ekran kartı bugün kartı bilgisayarıma taktım. Kasayı kapatıp VGA kablosunu bağladım fakat monitöre sinyal gelmedi. Bende tekrar eski kartımı taktım bu sefer açtı yani anakartta veya kabloda sıkıntı yok. CPU 250 W acaba o mu az yada başka sebebi var mı? Ekran Kartı arızalı olabilir mi ?

Son düzenleyen: Moderatör:
Sabah 8 den beri tüm forumları dolaştım büyük ihtimalle güç kaynağından dolayı gidip yeni bir tane güç kaynağı almalıyım 400 W gücünde. oyuncu71 bilgi için tesekkürler.

Forumda yeniyim DeCleR artık bol bol beğenirim ayrıca site tasarım, ilgi vs açısından en iyi forum bence burası Recep abinin dili biraz sert ama :D

Benimde 250 w dandik bir psu m var .Ekran kartını desteklemesı için yükseltmen lazım 500 w al ilerdede lazım olur.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı