Ekran kartı güncellerken bir sorun çıkar mı ?

Emre Köse

Hectopat
Yer
Ankara
Ekran kartımı güncellemek istiyorum. Sizce bunu yaparken bir sorun olur mu bilgisayarda? Mesela dosyalar falan silinebilir mi ? Çünkü NVIDIA'nın sitesinde DRİVER arayınca bu sürücüyü yüklemeden önce "Güncel sistem konfigürasyonunuzun yedeğini almanız önerilir." şeklinde bir yazı var. Yani bu beni şüpheye düşürüyor ama size de bir danışayım dedim bir sorun olur mu ?

Daha önce hiç güncellemedin mi yoksa ? Hayır veriler kaybolmaz ve güncellemen her zaman senin yararınadır. Oyunlarda daha yüksek performans elde edersin ve sistemin için de yararlıdır. Her zaman güncellemeleri takip et ve ekran kartını güncelle. Hatta Nvidia'nın GeForce Experience uygulaması sayesinde oyunlarını otomatik olarak optimize edebilirsin ve güncellemeleri her daim takip eder.

nVidia'nın bunu söylemekteki amacı ileride bir sorun olursa senin nVidia'nnı kapısını çalıp başlarını ağırtmanın önüne geçmek ki gerçekten de gerekliymiş böyle bir şey :)

Sorun olmaz. Sürücü güncellemek performansı artırır. Güncellemezsen sorun çıkar oyunlarda.

Uyarı! Bu konu 12 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı