Ekran kartım

sahin delikanlı

Hectopat
Yer
Adana, Turkey
Daha fazla  
Merhaba benim bilgisayarımda şu an atı radeon hd3600 ekran kartı var en fazla 80 tl bütçem var vatan computerde bir sürü çeşit ekran kartı vardı bu fiyatlara biri dikkatimi çekti atı radeon hd5450 nasıldır iyimidir çok fark edermi alsam veya başka önericeginiz varmı 80 tl bütçem var

öyle diyonda kardeş babama daha 1 hafta öncesine kadar zar zor ram ı 2 den 4 gb a çıkardım sen düşün :D zaten ne kadar büyüsekte bayramda para koparıyom o parayla alacam :D

Babanızdan aldığınız harçlıkları biriktirin. Bazen yalan söylemek de gerekebilir. Mesela, kitap okuyan birisiyseniz, "baba kitap almam gerekiyor" deyip ondan para alın ve kenara atın. :) Ben küçükken kendi bilgisayarımı öyle almıştım. Yoksa PC alacakları falan yoktu yani o dönemler... :D 80TL'ye o ekran kartını almanıza pek değmeyecektir açıkçası.

Merhaba benim bilgisayarımda şu an atı radeon hd3600 ekran kartı var en fazla 80 tl bütçem var vatan computerde bir sürü çeşit ekran kartı vardı bu fiyatlara biri dikkatimi çekti atı radeon hd5450 nasıldır iyimidir çok fark edermi alsam veya başka önericeginiz varmı 80 tl bütçem var
400 TL ikinci el 3 GB GDDR5 bulabilirsin.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı