Ekran kartını değiştirdikten sonra Unity tabanlı oyunlar açılmıyor

mete5323

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar, Q8400 işlemci, AMD Radeon HD 5570 2 GB 128 bit ekran kartı, 4 GB RAM 1333MHz DDR 3; oyunlarda çok kötü performans alıyorum.
The Long Dark'ta 15 FPS, CS'de 100 FPS'den 20-30 FPS'e düşüyor Valorant'ta inanılmaz drop yiyorum. GTA 5'in ana menüsünü zor görüyorum. İşlemcinin 4 çekirdeği de görünüyor ama hiçbir şey yapamıyorum. İşlemci de sağlam, işlemciyi değiştirdim. Bu sorunlar olmaya başladı. 4 çekirdek de aktif. PC'yi sıfırladım, sürücüleri güncelledim, sıcaklık değerleri normal ama olmuyor. Delirmek üzereyim.

20210830_153247.jpg

20210830_153247.jpg

Bu sistemle kötü performans alman gayet normal. 775 soket bir anakarta alabileceğin en iyi işlemci de bir fark yaratmayacak. 4GB RAM zaten yetersiz. Ekran kartı da oyun oynamak için giriş sevisinin oldukça altında. Hocam bence siz para biriktirip 2200g ve üzeri bulunan bir APU sistem toplayın 2. el bile olur. Çünkü bu sisteme en fazla ekran kartı upgradesi yaparsınız o da işlemciye takılır darboğaz yapar.

Bu sistemle kötü performans alman gayet normal. 775 soket bir anakarta alabileceğin en iyi işlemci de bir fark yaratmayacak. 4GB RAM zaten yetersiz. Ekran kartı da oyun oynamak için giriş sevisinin oldukça altında. Hocam bence siz para biriktirip 2200g ve üzeri bulunan bir APU sistem toplayın 2. el bile olur. Çünkü bu sisteme en fazla ekran kartı upgradesi yaparsınız o da işlemciye takılır darboğaz yapar.
kral ben bu ekran kartı ile pentium e5700 işlemci ile 30 fps alıyordum ve ekran kartım gt630 ekran kartı gibi kartlara eşit performans veren bir ekran kartı googlede görünmüyor ekran kartımın modeli ama iyi bir ekran kartı ram ilemi ilgilidir ram yükseltsem düzelme imkanı varmıdır ?

Geri
Yukarı