Ekranda kare kutucuklar oluşuyor

FurkanYalcin

Decapat
Daha fazla  
Alt Tab attıktan sonra ekranımda arada bir kare kare şeyler çıkmaya başladı. Sorunum nedir acaba?

Dosya Ekleri

• WhatsApp Görsel 2023-09-13 saat 22.46.06 (2).jpg
    WhatsApp Görsel 2023-09-13 saat 22.46.06 (2).jpg
    111,6 KB · Görüntüleme: 86
  • WhatsApp Görsel 2023-09-13 saat 22.46.06.jpg
    WhatsApp Görsel 2023-09-13 saat 22.46.06.jpg
    177,2 KB · Görüntüleme: 71
Son düzenleyen: Moderatör:
Sizin probleminizi herkes yaşıyor.
Buyrun.
Chromium tabanlı uygulamalarda küçük dama tahtası benzeri desen rastgele görünebilir.
bu problem hakkında nvidia söylenmiş ama kart da problem olmadığını microsoft un çözmesi gerektigi ibaresi var.
Detaylı araştırma yapma fırsatım olmamıştı konuyla ilgili, daha öncesinde yine irili ufaklı sorunlarla karşılaştığım GTX 1050 2gb gibi emektar bir karta da sahip olunca biraz tedirgindim açıkçası. Geri dönüş için teşekkürler.

Teste soktum ama kapanma olmadı ya da görüntüde herhangi bir bozulma olmadı.

Senin problemde yukarıda anlattıgım gibi olabilir. Bilenen bir sorun herkes de aynı olmuyor. kimisinde az kimisnde çok.

Detaylı araştırma yapma fırsatım olmamıştı konuyla ilgili, daha öncesinde yine irili ufaklı sorunlarla karşılaştığım GTX 1050 2gb gibi emektar bir karta da sahip olunca biraz tedirgindim açıkçası. Geri dönüş için teşekkürler.
Ekran Görüntüsü (24).png

Son düzenleme:
Garanti yani hocam.
Hocam her şeyi denediniz var sayarak yazdım bunu bilginiz olsun VRAM'lerden biri cort nettir yaşandı çünkü

Teste soktum ama kapanma olmadı ya da görüntüde herhangi bir bozulma olmadı.
Hocam o direkt çipte sıkıntı olunca kapatır VRAM'ler çipten bağımsız çalışır daha doğrusu düzgün çalışmaz sizde olduğu gibi .

Geri
Yukarı