En internet sağlayıcı servisi hangisi?

Altyapınız fiber mi VDSL mi? VDSL ise hali hazırda VDSL hat değerleriniz ne durumda? Şu anda hangi sağlayıcıyı kullanıyorsunuz ve neden değiştirmek istiyorsunuz? Bu soruların cevapları olmadan size herhangi bir sağlayıcı öneremeyiz. Öneren olursa da Allah onlara hidayet versin.
Vdsl Altyapı,83 mbps destekliyor şimdilik
Altyapınıza göre hangisi daha iyi hizmet sunabilir ona bakın. Komşularınıza da sorabilirsiniz kullandıkları internetten memnunlar mı diye.

Hocam altyapım daha birkaç gün önce geldi, bundan önce 12 alıyordum komşularımın hepside 12 alıyordur büyük ihtimal.
Altyapınız fiber mi VDSL mi? VDSL ise halihazırda VDSL hat değerleriniz ne durumda? Şu anda hangi sağlayıcıyı kullanıyorsunuz ve neden değiştirmek istiyorsunuz? Bu soruların cevapları olmadan size herhangi bir sağlayıcı öneremeyiz. Öneren olursa da Allah onlara hidayet versin.

Türk Telekom'u kullanıyorum biraz fiyat birazda hız açısından değiştirmek istiyorum.

Dosya Ekleri

• Screenshot_20210829-134207_Chrome.jpg
    Screenshot_20210829-134207_Chrome.jpg
    58 KB · Görüntüleme: 36
Vdsl Altyapı,83 mbps destekliyor şimdilik
Halihazırda VDSL internet kullanıyor musunuz? Kullanıyorsanız modem arayüzünden xDSL verilerini paylaşabilir misiniz? Eğer kullanmıyorsanız hat değerlerinizin ortalama olduğunu göz önüne alarak Turknet'ten taahhütsüz olarak alabilirsiniz. Turknet'te 70 mbps hıza sabitleme yaparlarsa kopacağını zannetmem.

Halihazırda VDSL internet kullanıyor musunuz? Kullanıyorsanız modem arayüzünden xDSL verilerini paylaşabilir misiniz? Eğer kullanmıyorsanız hat değerlerinizin ortalama olduğunu göz önüne alarak TurkNet'ten taahhütsüz olarak alabilirsiniz. TurkNet'te 70 Mbps hıza sabitleme yaparlarsa kopacağını zannetmem.

Şu an 8 alıyorum download olarak,0.30 civarıda up.
@Asdasgudas hocam bir de internette NetSpeed diye bir firma gördüm yorumları da iyi geldi aklım ona da kayıyor bir yandan.

Yeni konular

Geri
Yukarı