En ucuz 4070 ve 4060 Ti sistem nedir?

Thermalright Assassin King 120 SE TL-C12C 120mm Intel-AMD Uyumlu Hava Soğutucu – 2 Yıl Birebir Değişim Garantili - Gaming.Gen.TR

Neden en ucuzu? Evde otururken altına geçirmelik eşofman almıyorsun bilgisayar alıyorsun.

Atıyorum 26K'ya satılan bir bilgisayar 24K'ya satılana göre değerini çok daha fazla hak edebilir, fazladan verdiğin 2K'nın sana getirisi 5K değerinde olabilir.

Hocam aylık 9.5 gibi maaş alıyorum elimdeki bilgisayarı sattım oynayacak bilgisayar arıyorum enflasyonda var ya.

Hocam aylık 9.5 gibi maaş alıyorum elimdeki bilgisayarı sattım oynayacak bilgisayar arıyorum enflasyonda var ya.

O yüzden seni uzun vadede üzmeyecek bir cihaz bak. İşlemci 7500F, soket DDR5 olsun en azından. Ekran kartını ikinci planda bırak.

Şimdi 1-2K az vereyim diye DDR4 alırsın hem performans kaybı hem de ileride yükseltme masrafı 10K ile zor telafi edilir.

O yüzden seni uzun vadede üzmeyecek bir cihaz bak. İşlemci 7500F, soket DDR5 olsun en azından. Ekran kartını ikinci planda bırak.

Şimdi 1-2K az vereyim diye DDR4 alırsın hem performans kaybı hem de ileride yükseltme masrafı 10k ile zor telafi edilir.

Hocam o zaman sistemi boş verip ilk ekran kartı alayım sonra kalan parçaları tek tek alayım.

Hocam o zaman sistemi boş verip ilk ekran kartı alayım sonra kalan parçaları tek tek alayım.

Hazır sistemler çoğu vakit daha ekonomik olur. Tek tek toplamaya kalkarsan normalden daha fazla ücret ödersin eğer bazı parçaları ikinci elden kovalamazsan.

Geri
Yukarı