En Uygun İnternet Hangisi ?

Carlsberg

Kilopat
Makaleler
9
Nasipse birkaç gün içinde internet bağlatacağız. Superonline fiber düşünüyorduk, ancak arayınca binada sadece "Yalın ADSL" olduğunu öğrendik. Başka kampanyalara baktık ancak pek bir "F/P" kampanyası bulamadık. Ben Superonline'ın "Yalın ADSL 16MBps 50GB AKN - 64 TL" kampanyasını beğendim, onu istiyorum şu an, ancak babam TTNET'teki "24MBps 75GB AKN - 50 TL" kampanyasını beğendi, daha ucuza daha hızlı diyor. Sizce hangisi daha iyidir? Önerebileceğiniz başka kampanya ya da sağlayıcı var mıdır ? TTNET hakkında onlarca olumsuz yorumu görünce korkuyorum doğrusu, babama söyleyince "Sen kendini şartlamışsın bir kere Superonline'a." diyor. Sizin fikrinizi alayım dedim, yazılanları babama da göstereceğim.
Not: Uydunet alacaktık ancak altyapı yok.

Şöyle de bir durum var; Superonline'ın ilk 3 ayı ücretsiz, toplayıp taahhüte bölünce aylık 56 TL'ye denk geliyor. TTNET kampanyasının tam fiyatı 51.90 TL. Arada 4TL fiyat farkı var. O kadar sorunlu değil diyorsunuz ancak benim gördüğüm hiç öyle değil. Mesela Ali Güngör'ün bu bölümde en başta konusu var, sabit konu. Sadece o konunun ilk sayfası bile durumu özetliyor. Yanlış mıyım ?

@Adion Seni yine rahatsız ediyorum ama sence hangisi daha mantıklı ?

Son düzenleyen: Moderatör:
@Carlsberg TTNet destek konusunda sanırım herkese kötü. Buna ben de aradığımda şahit oldum. Fakat hizmet konusunda yani kesilme, hız gibi konularda bölgeye göre farklılık gösteriyor. Örneğin ben bu zamana kadar hiçbir kesilme yaşamadım. Ayrıca tüm ülkede olanlar ve AKK dışında hiçbir hız düşüşü de yaşamadım. Bu yüzden bir sıkıntım yok TTNet ile.

Sen de çevrende TTNet kullananlara sor. Eğer onlar sorun yaşamıyorsa TTNet'in tarifesini alman daha mantıklı olur. Çünkü bu tür sıkıntılar bölgesel oluyor. Mesela benim çevremdekilerde de aynı bende olduğu gibi bir sıkıntı yok.

Ben TTNET kullanıyorum 5 sene oluyor herhalde memnunum bir sorunum yok çok şükür. Birde iyi bir modem alın TTNET'in verdiği modemlerden pek hayır gelmiyor açıkçası.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı