Epic Games hesabı çalındı

• Konuyu başlatan die
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 0
  • Görüntüleme 323

die

Hectopat
Makaleler
1
15 yıllık internet hayatımda bu kadar saçmalık bir şey görmedim. Yaklaşık 1 yıldır Epic Games'e hiç girmemiştim. Geçen aklıma geldi ve girmek istedim. Ne göreyim, hesabımda uygulamaya bağlı iki faktör etkinleştirilmiş. Daha önce mail ve telefonla iletilen iki faktör ayarı açıktı fakat mail geçmişimi de kontrol ettiğimde uygulamaya bağlı iki faktörü hiç elimle açmadığımı görmüş oldum. Hani dedim ki belki açmışımdır hatırlamıyorumdur falan.

Ardından giriş ekranında "iki faktör kodunu mail adresime gönder" yazısına tıkladım. Belki 3 gün art arda mailin gelmesini bekledim. Fakat nafile, destek ekibi ile iletişime geçtim. Yaklaşık 10 günlük araştırma süreçlerinden sonra almış olduğum cevabı aktarıyorum.

İyi günler! Ben Astraea'yım.

Karışıklık için çok üzgünüm, anlıyorum ki önceki meslektaşım daha önce e-posta adresinin değiştirilmesini önermişti, ancak şu an itibariyle hesap dijital onay sürecinden geçmediği veya yenilenmediği için hesapta herhangi bir değişiklik yapamıyoruz. basit terimler Doğum tarihi olmayan Hesapların tüm kişisel bilgileri kaldırıldı ve geçici olarak gizli bir kimlik görünen adı uygulandı. Hesaba yeniden erişim kazanmak için, Epic hesap bilgilerimizi kullanarak Epic web sitesinde oturum açmamız gerekecek ve tüm bilgiler de geri yüklenecek.

Ancak, herhangi bir 2FA kodu almadığınız için oturum açamazsınız. Kaynaklarımızı kontrol ettim ve bunun bilinen bir sorun olduğunu ve hala bir düzeltme üzerinde çalıştığımızı gördüm. Bunun sizin için ideal olmadığını anlıyorum, ancak bir çözüm veya uygun bir geçici çözüm olursa sizinle hemen iletişime geçeceğimden emin olabilirsiniz.

Sabrınız ve anlayışınız için çok teşekkür ederiz.

Hesabı kaybettim demiyorum fakat içinde birçok oyunum vardı ve şimdi erişemiyorum. Allah bilir ne zaman düzeltilebilecek eğer düzelirse tabii.

Not: Hesabım çalınmadı. Epic Games bugu yüzünden kullanamıyorum. Moderatör arkadaş yanlış düzeltmiş.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı