Epic Games indirimlerinden kuponla alınacak oyun tavsiyeleri

The Elite

Kilopat
Makaleler
2
Daha fazla  
Meslek
Bilgisayar Mühendisliği
Merhaba, Online veya en azından 2 kişi CO-OP olarak oynayabileceğim güzel oyunlar var mı Epic Games'de? İndirime girenlerden bahsediyorum. Kuponla 80TL üzeri olanları 60TL indirimle alabildiğimiz için kuponu kullanabileceğim oyun arıyorum şu an. Teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
CO-OP var mı bilmiyorum (büyük ihtimalle yoktur) ama Metro Exodus kuponla 40 liraya düşüyor. Bi' bakın derim.
Online olarak da R6 Gold Edition olabilir (yine 40 liraya düşüyor), ama ben oynamadığımdan değer mi bilemiyorum.

The Division 2 + New York DLC'si 20,70 liraya geliyor. İlk oyunu çok sevdim ben tavsiye ederim.

Merhaba, Online veya en azından 2 kişi CO-OP olarak oynayabileceğim güzel oyunlar var mı Epic Games'de? İndirime girenlerden bahsediyorum. Kuponla 80TL üzeri olanları 60TL indirimle alabildiğimiz için kuponu kullanabileceğim oyun arıyorum şu an. Teşekkürler.
The Division 2'yi dk içerikleriyle beraber 20 liraya alabilirsiniz.

The Division 2'yi dk içerikleriyle beraber 20 liraya alabilirsiniz.

The Division 2 + New York DLC'si 20,70 liraya geliyor. İlk oyunu çok sevdim ben tavsiye ederim.
Divison 2 bende zaten standart edition olarak UPlay'de vardı. Şimdi alırsa arkadaşım alacak expansion pack ile beraber 20.70 tl dediğiniz gibi. Beraber onu oynamayı düşünüyorum ben de. Teşekkürler.

Yeni konular

Geri
Yukarı