Oyun Epic Games'de God of War ve Metro Exodus 190 TL

Tam olarak ben de böyleyim. Berbat şekilde yavaş uygulama.

Ben yaşamadım şu ana kadar.

Epic Games kupon veriyor ve bu iki oyunda indirimde ikisini birden 190 TL'ye alabiliyoruz. Benim Duo tavsiyem bu şekilde siz dilerseniz 2 farklı oyunu karlı bir şekilde alabilirsiniz.
Ben aldım çok düşündüm ama metro serisinin son parçası eksikti ve bir nevi bedavaya geldi.

Son düzenleme:
Bir Spider-Man hayranı olarak oyununu çıktığı günden beri takip ediyorum ve gram hikayesini izlemedim etkisi kaçmasın diye. Sizce bu indirimde 280TL verip almaya değer mi ya da indirim gelir mi? Steam'den alma isteğimde var az da olsa. Sadece oyun piyasasını takip etmiyorum. Fiyat artacak vs. dedikleri için soruyorum.
Edit: Bir kodla birlikte etailde daha ucuza geliyormuş Spider-Man rahatsız ettiğim için özür dilerim.

Son düzenleme:
Ben bu Epic Games'e nedense iğrenç bir nefretim var. Ne kadar ucuz olursa olsun oradan alasım gelmiyor. İğrenç bir menüsü var, çok hantal, oyunlarda arayüzü yok, kendimi 1 gram rahat hissetmiyorum. Steam'de ise tam tersi mükemmel oluyor. Sırf GTA V'i bu yüzden Steam'den aldım. Ama oyunlar çok güzel bu fiyata kesinlikle değer, ben almayacağım ama oyunları seviyorsanız kesinlikle alın derim :)

Bende aynı şekildeyim. Epic Launcher hiç hoş gelmiyor ve oyunlarımı sadece tek bir yerde toplamak istiyorum. Yok AC oynayacağım diye Ubisoft'dan alayım, ucuz diye Epic'den alayım. İndirimler geldikçe alıyorum Steam'den gayet uygun oluyor. Stokda oyunum olduğu için de bu tarz konular görsem bile ilgilenmiyorum.

Bir Spider-Man hayranı olarak oyununu çıktığı günden beri takip ediyorum ve gram hikayesini izlemedim etkisi kaçmasın diye. Sizce bu indirimde 280TL verip almaya değer mi ya da indirim gelir mi? Steam'den alma isteğimde var az da olsa. Sadece oyun piyasasını takip etmiyorum. Fiyat artacak vs. dedikleri için soruyorum.
Edit: Bir kodla birlikte etailde daha ucuza geliyormuş Spider-Man rahatsız ettiğim için özür dilerim.

Dostum Spider-Man'i hala almadiysan etail sitesinden kupon koduyla birlikte 220 TL'ye Steam key olarak alabiliyosun kaçırma.

Ben bu Epic Games'e nedense iğrenç bir nefretim var. Ne kadar ucuz olursa olsun oradan alasım gelmiyor. İğrenç bir menüsü var, çok hantal, oyunlarda arayüzü yok, kendimi 1 gram rahat hissetmiyorum. Steam'de ise tam tersi mükemmel oluyor. Sırf Gta V'i bu yüzden Steam'den aldım. Ama oyunlar çok güzel bu fiyata kesinlikle değer, ben almayacağım ama oyunları seviyorsanız kesinlikle alın derim :)

Bence de. İndirim kovalamaya gerek yok Steam'de pahalıysa ya da yoksa crack indiririm.

Yeni konular

Geri
Yukarı