Escape from Tarkov alınır mı?

Crispen

Hectopat
Daha fazla  
Oyunun teması ilgimi çekiyor daha önce benzer oyun oynamadım. En düşük paketi almayı düşünüyorum seversem sonra yükseltirim diye. Solo oynayacağım sarar mı sizce nasıldır durumu hile vs. bilgilendirme için şimdiden teşekkürler.

Oyunun teması ilgimi çekiyor daha önce benzer oyun oynamadım. En düşük paketi almayı düşünüyorum seversem sonra yükseltirim diye. Solo oynayacağım sarar mı sizce nasıldır durumu hile vs. bilgilendirme için şimdiden teşekkürler.
Alacaksanız da indirim bekleyin bence yaz indirimi olur muhtemelen. 1000 saatten fazla oynadım oyun kesinlikle keyifli ama ne olacağı da muamma. Yapımcılar bu ara fazla tepki çekiyor max oynayan sayısı 10k falandır bence. İleride oyunun ölme durumu olabilir ama 2 3 wipe daha oynanır diye tahmin ediyorum.

Alacaksanız da indirim bekleyin bence yaz indirimi olur muhtemelen. 1000 saatten fazla oynadım oyun kesinlikle keyifli ama ne olacağı da muamma. Yapımcılar bu ara fazla tepki çekiyor Max oynayan sayısı 10k falandır bence. İleride oyunun ölme durumu olabilir ama 2 3 wipe daha oynanır diye tahmin ediyorum.

Benim bir sorum var daha yeni başladım oyuna scav ile oynarken sağ üstte süre geldi sonra ben yeşil flare olan bir sığınak gibi bir yere geldim içinde bir tane daha flare vardı bir de kapı vardı kapı açılmıyordu süre bitince otomatik kaybettim neden.

Benim bir sorum var daha yeni başladım oyuna scav ile oynarken sağ üstte süre geldi sonra ben yeşil flare olan bir sığınak gibi bir yere geldim içinde bir tane daha flare vardı bir de kapı vardı kapı açılmıyordu süre bitince otomatik kaybettim neden.
Oyun bir extraction shooter. O yüzden süre limitiniz var. Yukarıdaki süre bitmeden herhangi bir çıkıştan çıkmanız gerekir. Sağ üstte U basınca gidebileceğiniz çıkışlar gözükür. Google'dan falan harita açıp bakarak oynayın. Oyunu öğrenene kadar scav atın. Flare olan yerler bazen çıkış olabilir ama garantili değil. Her çıkıştan istediğiniz gibi çıkamazsınız bridge yazan çıkışlar paralı çıkışlardır araba olur 1 tane 4 kişi kapasiteli. Bazı diğer çıkışların flare atmak pmc/scav ile işbirliği yapmak gibi şartları var.

Oyun bir extraction shooter. O yüzden süre limitiniz var. Yukarıdaki süre bitmeden herhangi bir çıkıştan çıkmanız gerekir. Sağ üstte u basınca gidebileceğiniz çıkışlar gözükür. Google'dan falan harita açıp bakarak oynayın. Oyunu öğrenene kadar scav atın. Flare olan yerler bazen çıkış olabilir ama garantili değil. Her çıkıştan istediğiniz gibi çıkamazsınız bridge yazan çıkışlar paralı çıkışlardır araba olur 1 tane 4 kişi kapasiteli. Bazı diğer çıkışların flare atmak pmc/scav ile iş birliği yapmak gibi şartları var.

Bir de gerçek adam göremiyorum başlangıçtan beri 10 adam vurmuşumdur hepside bot 2 3 kere öldüm hepside uzaktan Sniper ile bu adamlar nerede acaba.

Bir de gerçek adam göremiyorum başlangıçtan beri 10 adam vurmuşumdur hepside bot 2 3 kere öldüm hepside uzaktan Sniper ile bu adamlar nerede acaba.
Oyun genelde çoğu haritada 40-45 dk süre verir. Siz Scav olarak oynadığınızda sizi rastgele zaman dilimlerine atar. Dakika 25 dk kala da başlayabilirsiniz oyuna 15 dk kala da. O yüzden etrafta adam olmaması çok anormal değil. Diğer gördüğünüz scavleri vurmayın. Fence adlı traderla olan ilişki puanınız diğer adıyla Scav karmanız düşer. Scav karmanızın düşüklüğüne veya yüksekliğine göre eşyalarla doğarsınız tabii bu sadece Scav oynarken geçerli. Normalde bot olan Scavler size sıkmaz oyuncuysa sadece ateş eder. Eğer başka bir oyuncu Scav bot veya başka oyuncu Scavleri öldürdüyse hem diğer Scavler ona sıkar hem de onu öldürürseniz bu dediğim Scav karma puanından kazanırsınız. Sniper olayı şu şekilde haritanın sınırlarında mayınlar ve bot sniperlar olur. Bunları hiçbir şekilde göremezsiniz. Genelde oyun mayın veya sniper var diye tabela koyarak uyarır ama her zaman bunu yapmıyor. O yüzden oynadığınız haritanın sınırlarını bilmelisiniz. Bu tarz tabelalara dikkat edin. Soracak başka birşeyiniz olursa sorabilirsiniz.

Oyun genelde çoğu haritada 40-45 dk süre verir. Siz scav olarak oynadığınızda sizi rastgele zaman dilimlerine atar. Dakika 25 dk kala da başlayabilirsiniz oyuna 15 dk kala da. O yüzden etrafta adam olmaması çok anormal değil. Diğer gördüğünüz scavleri vurmayın. Fence adlı traderla olan ilişki puanınız diğer adıyla scav karmanız düşer. Scav karmanızın düşüklüğüne veya yüksekliğine göre eşyalarla doğarsınız tabii bu sadece scav oynarken geçerli. Normalde bot olan scavler size sıkmaz oyuncuysa sadece ateş eder. Eğer başka bir oyuncu scav bot veya başka oyuncu scavleri öldürdüyse hem diğer scavler ona sıkar hem de onu öldürürseniz bu dediğim scav karma puanından kazanırsınız. Sniper olayı şu şekilde haritanın sınırlarında mayınlar ve bot Sniper'lar olur. Bunları hiçbir şekilde göremezsiniz. Genelde oyun mayın veya Sniper var diye tabela koyarak uyarır ama her zaman bunu yapmıyor. O yüzden oynadığınız haritanın sınırlarını bilmelisiniz. Bu tarz tabelalara dikkat edin. Soracak başka birşeyiniz olursa sorabilirsiniz.

Ben scav görüyorum aralarında Rusça konuşuyolarlar yanlarına yaklaştığımda ateş etti bende ikisini de vurdum hatta bu benim dostum değil başarımını kazandım scav mı bear mı olduğunu ayırt edemiyorum sesli sohbetle konuşmaya çalışıyorum bot olduklarından sadece düz chat sistemiyle konuluyolar dün oynarken birkaç scav varmıştı onları vurdum ardından bear oynayan gerçek oyuncu beni vurdu kimin dost kimin düşman olduğunu anlamadan sıkıyorum herkese.

Ben scav görüyorum aralarında Rusça konuşuyolarlar yanlarına yaklaştığımda ateş etti bende ikisini de vurdum hatta bu benim dostum değil başarımını kazandım scav mı bear mı olduğunu ayırt edemiyorum sesli sohbetle konuşmaya çalışıyorum bot olduklarından sadece düz chat sistemiyle konuluyolar dün oynarken birkaç scav varmıştı onları vurdum ardından bear oynayan gerçek oyuncu beni vurdu kimin dost kimin düşman olduğunu anlamadan sıkıyorum herkese.
Önceden bi Scav'e vurmuşsunuzdur ya da Pmc olarak oynamışsınızdır. Öbür türlü Scav ise eğer size sıkmaz. Boss guardı olan Scavler sadece sıkar.

Geri
Yukarı