Escape the backrooms eşya alınmıyor

İşletim sistemi
Windows 11

Made In Turkey

Hectopat
Makaleler
2
Daha fazla  
RAM
8 GB
Ekran kartı
GTX 1650 4 GB
İşlemci
İntel i5 11400H
Steam'dan escape the backrooms aldım. Ama eşya alamıyorum. Örneğin tahtanın yanına gidiyorum sol mouse tuşuna basıyorum ama eşya envanterime gelmiyor. Her tuşu denedim ayarlardan tuşu değiştirdim ama halen eşya alamıyorum. Ayrıca her türlü çözünürlüğü denememe rağmen ekranın kenarındaki siyahlık gitmiyor. Ekran kare şeklinde.

Son düzenleyen: Moderatör:
Steam'dan escape the backrooms aldım. Ama eşya alamıyorum. Örneğin tahtanın yanına gidiyorum sol mouse tuşuna basıyorum ama eşya envanterime gelmiyor. Her tuşu denedim ayarlardan tuşu değiştirdim ama halen eşya alamıyorum. Ayrıca her türlü çözünürlüğü denememe rağmen ekranın kenarındaki siyahlık gitmiyor. Ekran kare şeklinde.

Çözüm için de oyunu silip tekrardan yüklemeyi deneyebilirsin.

Yerden eşya alma ve etkileşim tuşu F, sol tık değil. Yanlardaki siyahlık da VHS ayarından kaynaklanıyor. Oyunun başında açarken soruyor ancak muhtemelen yes yes dediğiniz için açıldı direkt. Settings>Game>VHS ayarını Camera veya Off yaparsanız düzelir karelik. Ayrıca Level 0'daki tahtaları alınca envanterde gözükmüyor ancak üstünüzde oluyor. Hepsini alınca merdiveni tamamlayabiliyorsunuz.

Dosya Ekleri

• 1588401764_TOBi_hi_1024.jpg
    1588401764_TOBi_hi_1024.jpg
    14,8 KB · Görüntüleme: 17

Yeni konular

Geri
Yukarı