Eski 60Hz monitörü yeni ekran kartına nasıl bağlarım?

Dönüştürücüler pek desteklenmiyor fakat bunu kullanabilirsiniz.

Hdmi To Vga Kablo Çevirici Dönüştürücü Görüntü Altın Uçlu-full Hd - n11.com
1590324964789.png

Hocam bunu kullanıyorum 1 haftadır, DisplayPort girişine takılıyor ekran kartının, şu an da bir sıkıntı yok monitörüm 1360×768P ama aktif dönüştürücü olduğu için 1080P olarak kullanabiliyorum tavsiye ederim eski monitörümden farkı yok.

Yeni aldığınız ekran kartının marka modeli nedir?
Şuan da almadım ama alicam
Hocam bunu kullanıyorum 1 haftadır, DisplayPort girişine takılıyor ekran kartının, şu an da bir sıkıntı yok monitörüm 1360×768P ama aktif dönüştürücü olduğu için 1080P olarak kullanabiliyorum tavsiye ederim eski monitörümden farkı yok.
Benim monitör de 1366*768 ben de 1080p kullanabilirmiyim o nasıl oluyor? Sonuçta 720p monitör
Ben 2 tane dönüştürücü almıştım ama yine ekranda bozulmular oluyordı.
Bozulma derken nasıl oluyor yani
Bunu aldığımda ekran kartının hdmı gieisi en takıp VGA yıda buna takacağım demi

Şu an da almadım ama alacağım

Benim monitör de 1366*768 ben de 1080P kullanabilir miyim o nasıl oluyor? Sonuçta 720P monitör

Bunu aldığımda ekran kartının HDMI gieisi en takıp VGA'yı da buna takacağım değil mi?

Aldığın şey aktif dönüştürücü olduğu için görüntüyü o veriyor gibi bir şey, ekran kartından gelen sinyali monitöründekine dönüştürüyor bu yüzden çözünürlükler artabiliyor, ben şu anda 1080P kullanabiliyorum, eğer ekran kartınızda DisplayPort girişi varsa benim yazdığım linktekini alabilirsiniz, DisplayPort olan tarafı ekran kartına diğer tarafada monitörün kablosunu takacaksınız bu kadar

Geri
Yukarı