Ethernet kablosu olmadan ping düşürmek

erdemerkoc

Hectopat
Benim 24Mbps Download'ım var ve odamda Wi-Fi olmadığından dolayı salondan kablo taşımam gerekiyor ve birisi düşecek diye korkuyorum. Bu kablo olmadan odamda pingsiz kullanabileceğim önereceğiniz bir alet var mı?

Benim 24Mbps Download'ım var ve odamda Wi-Fi olmadığından dolayı salondan kablo taşımam gerekiyor ve birisi düşecek diye korkuyorum. Bu kablo olmadan odamda pingsiz kullanabileceğim önereceğiniz bir alet var mı?
Ping olasılğı istemiyorsanız kablo çekmelisiniz.

Birisi düşecek diye korkuyorsanız duvarların kenarına küçük şeyler oluyordu onlardan çivileyip kenarlardan geçirin. Hem kimse takılmaz hem göze rahat olur hem de ping azalır.

Sizin sorununuzun aynısını yaşıyordum, modem salonda benim odam ise bir kaç oda uzaktı. Oyunlarda sürekli ping problemi yaşıyordum, farklı wireless adaptörler denedim fakat çözüm olmadı, sorunu en son aşağı da ki ürünü alıp Cat 6 kablosunu içinden geçirerek odama getirmekte buldum. Bu ürün sayesinde hem kablo kirliliği olmuyor hem de kimseye bir sorun oluşturmuyor duvara yapıştığı için. Ben çok memnunum öneririm.
Aldığım Cat 6 kablosu da
Ürünleri almak isterseniz arada ki mesafeyi ölçüp kendi ölçülerinize göre alabilirsiniz.
NOT: Kablo kanalı attığım linkini örnek olarak paylaştım, aynı ürünü evime yakın bulunan bir mağazadan gidip almıştım.

Yeni konular

Geri
Yukarı