ETS 2 en iyi araba modları nelerdir?

amir77

Centipat
Yer
🇷🇺
Daha fazla  
Arkadaşlar birkaç tane araba modu denedim. Birinin iç dizaynı iyi değil. Birinin arka stopları çalışmıyor. Severek kullandığınız dört dörtlük araba modu var mı?

Kullanabileceğiniz en sağlam mod TruckersMP'deki Superb'dir bence. Direkt Steam Workshoptan bulunuyor.
Çalışmayan lamba, gösterge, animasyon yok. Motor ve şasi seçenekleri de var. Fizikleri de diğer modlara göre daha iyidir diye düşünüyorum.
Onun dışındaki modlar biraz piyango tabi. Onun dışında bi E46 modu kurmuştum. Kuzenimle konvoy yaparken baya oynadık o modla. Tek sorun silecekler çalışmıyor.
Şahin 131 modu da fena değildi. Tabi yine silecek yok:D
Deneme yanılma yapın hocam. Veya halihazırda YT'de videoları olan modlara bakın. Videoları çekildiğine göre sağlam, sorunsuz modlardır.

207 modu, E46, 131 modu, RS6 Avant modu.

Denememiş olsamda sağlam bir moda benziyor.

Denememiş olsam da sağlam bir moda benziyor.

Hocam başka önerin var mı sınıf grubu ile konvoy yapacağız biraz Türkiye pazarında popüler olan araçlar olsa edebiyat hocası da gelecek bu arada :)

Mercedes-Benz:

Lamborghini:

Audi:

BMW:

Nissan:

Cadillac:

Toyota:

Ferrari:

Porsche:

Ford:

Yukarıda attıklarım çok Türkiye'ye uygun değil. Türkiye'de yaygın olan modellerin modları pek kaliteli olmuyor. Aşağıdakiler Türkiye'de yaygın bulunan modellerin modları fakat çok kalite beklemeyin.

Renault:

Ford:

Volkswagen:

Mercedes-Benz:

Toyota:

Honda:

Tofaş:

Fiat:

Audi:

BMW:

Skoda:

Nissan: