ETS 2 sadece arkadaşlarla oynanabilir mi?

Rustyn

Hectopat
Herkese merhaba. Sadece arkadaşlarımla birlikte 3 kişi oyunda dolaşıp dolaşamayacağımızı merak ettim. Böyle bir şey mümkün müdür acaba? TruckersMP girmek istemiyoruz çünkü biraz deli sürüyoruz denebilir :D. Yani ban yeme ihtimalimiz çok yüksek, eğlencesine kendi aramızda oynamak istiyoruz. Varsa böyle bir şey başka insanları rahatsız etmeden sadece kendi aramızda oynayabilirsek güzel olurdu.

Maalesef TruckersMP'nin sunucuları dışında oynama şansınız bulunmuyor. Hız sınırı olmayan sunucularda haritaların ücra yerlerine gidiniz raporlayacak çok kişi görmeden hızlıca takılırsınız.

Herkese merhaba. Sadece arkadaşlarımla birlikte 3 kişi oyunda dolaşıp dolaşamayacağımızı merak ettim. Böyle bir şey mümkün müdür acaba? TruckersMP girmek istemiyoruz çünkü biraz deli sürüyoruz denebilir :D. Yani ban yeme ihtimalimiz çok yüksek, eğlencesine kendi aramızda oynamak istiyoruz. Varsa böyle bir şey başka insanları rahatsız etmeden sadece kendi aramızda oynayabilirsek güzel olurdu.
İki üç tane sunucu var 15-25 kişilik onlara girin kimseyi görmüyorsunuz zaten harita bomboş üçünüz takılırsınız sıkılmadan.

Hayır olmuyor. En az oyuncu olan sunucuda veya en az oyuncu olan şehirlerde oynayın. Anca böyle olur.

Geri
Yukarı