Everest DLM-500 Gaming Mouse'u Önerir misiniz?

kaanbrgz

Kilopat
Yer
istanbul
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar;

Bugün kullanmakta olduğum Logitech G300 Gaming Mouse'um bozuldu. Tıklama sorunları çıkmaya başladı, bende biraz kurcaladım olacak gibi değildi ve değiştirmeye karar verdim. Çok üst düzey bir oyuncu olmadığım için ve eski alışkanlıklarımı karşılayabilecek, orta halli bir mouse beğendim. Sizce benim işimi görür mü? Bu mouse ya da bu fiyata daha güzel bir mouse öneriniz var mı?

Beğendiğim Mouse'un linki aşağıda eğer sizden olumlu yorumlar gelirse yarın gidip Vatan'dan alacağım.

www.vatanbilgisayar.com: DLM-500 GAMING MOUSE - Vatan Bilgisayar

Son düzenleyen: Moderatör:
Everest önermiyoruz. Tekrardan G300/G300S alabilirsiniz :) O fiyat aralığında en iyisi.
@Silinen üye Everest markasına ait herhangi bir ürün kullanmadığım için özelliklere bakıp seçmiştim. :) Tekrardan G300 yada G300s almayı düşünmüyordum. Çünkü ben G300 ü yaklaşık 3 yıldır kullanıyorum ve 1. yılın sonunda ufak ufak bu tıklama sorunu başlamıştı, Mouse'u söküp bir şekilde hallede hallede 2 yıl daha idare ettim. Tıklama sorunundan kastım şu; Atıyorum masaüstünde bir dosyayı sol tık yapıp, tutup sürüklerden ben elimi kaldırmadığım halde kafasına göre bırakıyordu ve bu bazı oyunlarda çok can sıkıcı olabiliyor. Açıkçası aynı sorun yeni alacağım G300 yada S versiyonunda tekrardan başıma gelebilir diye biraz çekiniyorum.
Demekki G300' de bozulabiliyormuş. Forumda o fareye tapan çok adam var yazık olmuş. Everest' in o faresiyle ilgili hiç bir yorum okumadım fakat alternatif olarak bunu tercih edebilirsin : www.vatanbilgisayar.com: VATAN BİLGİSAYAR - Türkiye'nin Teknoloji Hiperstore'u A4TECH BLOODY V7MA CORE3 AKTİF METAL AYAK GAMING MOUSE - Vatan Bilgisayar
@Tolga Şahin Everest hakkında benim de pek bir bilgim yok, özelliklere bakarak seçmiştim. Önerdiğiniz Mouse hoşuma gitti, yarın Vatan'a gidip çıplak gözle gördükten sonra karar vereceğim. Teşekkürler.

Önerdiğiniz a4tech güzel bir Mouse özelliklerine baktım hoşuma gitti, onu da listeye aldım. Teşekkürler öneriler içinç

Everest DLM-500 kullanıyorum yaklaşık 5 yıl oldu Avago9800 sensör kullanıyor çok üst düzey bir sensördür bilenler bilir. Everest önermiyoruz diyenlere aldırma kesinlikle tavsiye ederim.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı