Evga GTX 970 coil whine çıkarsa değişim olur mu?

Barış ÖZER

Kilopat
Makaleler
6
Yer
Kartal/İstanbul
Merhaba arkadaşlar konuyu uzatmadan sorumu soracağım. Yurtdışından getirilen ve Türkiye'de Vektron Elektronik tarafından garanti desteği sağlanan Evga GTX970 ekran kartında Coil Whine çıkarsa kartı değiştirme şansım nedir? Ve kartı değiştirmek için Evga.eu'ya mı yoksa Vektron Elektronik'e mi başvurmam gerekecek? Cevaplarınızı bekliyorum, iyi sosyaller.

Vektron Elektronik'e başvurman gerekecek. Ekran kartını değiştirme şansın %40 diyebilirim. Çünkü çoğu firma bu sorunu "hata" olarak görmüyor.

Peki EVGA'nın coil whine sesi ne kadar rahatsız edici ? Kapalı kasada duyulabilir mi?
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
şu videoya bakabilirsin.Kasa hemen yanındaysa bunu duyabilirsin ama aşşağıya falan koyarsan birde kapağını kapatırsan sesi duyman için ciddi bir sessizlik gerekir diye düşünüyorum.Bir de kulaklık falan kullanıyorsan duyacağını sanmıyorum.
edit:Bir video daha buldum bu daha rahatsız edici duruyor
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı