Eylül başında alınacak telefon z2 mi olmalı m8 mi ?

Yiğit On.

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar forumda yeniyim ve eylül başı gibi telefon alacağım Allah'ın izniyle , sizce bu iki telefondan hangisini almalıyım (g3 demeyin LG yi pek sevemedim ama yine de nedeniyle birlikte yazabilirsiniz şimdiden teşekkürler)

G3 kalitelidir. İncelemeleri:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Z2 incelemesinde adamlar suda 4K video çekiyor :D.

Z2'nin ısınma olayı abartı. Oyun testlerini yaptım. Telefon elimde olmasa ısınıyor diye beni de inandıracaklar. Isınıyor diyenler marketten ''araba oyunu, iç çamaşırı gösterme'' tarzı şeyler indirmiştir. 4K çekerken ısınıyor sadece. Onun dışında sıkıntı yok. Azcık ısınsa bile hemen soğuyor.

Xperia Z2 GTA San Andreas ve Asphalt 8 | Technopat Sosyal

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı