Faceit seviye atlamak mümkün mü?

AtaBugra

Decapat
Ben Faceit'te Level atlamayı beceremiyorum çünkü takımıma Rus'undan trollüne, maçı terkedeninden noobuna hepsi geliyor. Karşıya ise benim en az 3 katım adamlar geliyor ve bu her seferinde kendini tekrarlıyor. Buna noob bahaneleri diyebilirsiniz ama gerçekten benim yerimde olsanız bana hak verirdiniz. Bunlara rağmen nasıl rank atlayabilirim?

Mümkün. Adam gibi bir arkadaş kitlesi ve oyuna hakim insanlarla atlayabilirsiniz. Amatör takım bence çok iyi olur hatta. Ama irade ve yılmamak çok önemli 8 yaşında aptal bir Rus'ta gelecek 10 lvl olup 1 LVL smurfte.

• Premium alabilirsiniz.
  • Ek olarak bir çevre edinmeye çalışın.
  • Ve en önemlisi tilt oluyorsanız oynamayı bırakın. Benim gibi hırs yapmayın çünkü vursanız bile kayıp ettiğiniz için ekstra kanser olma durumunuz var, ben kırılır diye bu şansızlık hep zorluyordum, sonuç lose :)
Geçen seneden bir kesit(kanser oyuncular geldiği zaman oyunu salıp eğleniyordum).
1607457533203.png

Bu da öncesi :)

1607457601039.png

Kazanılan maçların hepsi takım, kayıp edilen oyunların hepsi solo oyun(üsteki için geçerli).

Faceit yüzünden ben oyunu bıraktım. İnanılmaz soğudum çünkü zar zor 9 level oldum ama hala troller,smurf hesaplar geliyordu amacım FPL-C çıkmaktı ama cidden insanı bezdiriyorlar. Tavsiyem faceit falan uğraşma zevkine MM oyna yoksa oyundan soğursun ve benim gibi yeni Counter Strike oyunu beklersin :).

FACEIT yüzünden ben oyunu bıraktım. İnanılmaz soğudum çünkü zar zor 9 Level oldum ama hala troller, smurf hesaplar geliyordu amacım FPL-C çıkmaktı ama cidden insanı bezdiriyorlar. Tavsiyem FACEIT falan uğraşma zevkine mm oyna yoksa oyundan soğursun ve benim gibi yeni Counter-Strike oyunu beklersin :).

Size Steam linkimi atayım biraz konuşalım isterseniz. Steam Community :: fraggeRR | Pvpro.com

Geri
Yukarı