FACEIT trollerinden nasıl kurtulunur?

Güven faktörünüze bağlı hile geliyor. Ben maçlarımın bile tüm demolarını izliyorum sizin legit dediğiniz hikaye. Silent aim olsun backtrack olsun benden kaçmaz.

Premiuma yükseltebilirsin öyle bir şey varmış herhalde.

Adam troll diyor sen hile diyorsun 4.5 senedir CS:GO oynuyorum bir tane bile hile gelmedi.
33saat cs go 0 level steam hesabıyla %100 hs oranına sahip olan adam ya 10level smurf'dur ya da hiledir. Hesabım zaten premium ama premiumda daha çok hile var.

4.5 sene oynayıp hile denk gelmemesi ihtimali %0.002

Sizin hileyi anlayamamış olma ihtimaliniz %99.99
Sizin için banlattığım hesapları paylaşacağım konuyu takipde kalın

Güven faktörünüze bağlı hile geliyor. Ben maçlarımın bile tüm demolarını izliyorum sizin legit dediğiniz hikaye. Silent aim olsun backtrack olsun benden kaçmaz.
%90 trust level

Dili olan konuşuyor hocam, bana da hiç hile denk gelmedi yıllardır.
ok

Son düzenleme:
Legit'in ne olduğunu bilmeyen gümüşler hile var diyenlere sallamış "10 yıldır oynuyorum hile yok." diye :D Gelin kartal ve üstüne de görelim kaç maçın kaçı temiz geçiyor.
MM'de hile olmadığını iddia eden yok dostum. Ayrıca MM'deki hile miktarı bile düşündüğünden çok az emin olabilirsin. Özellikle Türklerde herkese hile deme sevdası var. 10 kişiye hile der 3 tanesi anca hile çıkar. Zaten insanlar neden hala MM oynayıp hilelerden şikayet ediyor anlamış değilim. MM rankı kimsenin umrunda bile değil artık.

Geri
Yukarı