FACEIT'ten smurf nedeniyle raporlanmak

Krios

Centipat
Daha fazla  
Merhaba. Ben Valorant'ta radyantım aimim falan iyi FACEIT premium aldım. Her Mac 25 30 vuruyorum adamlar CS:GO saatimin düşük olduğu için beni raporluyorlar. Oyunun destek ekibi ile konuşucaklarını falan söylüyorlar. Ban yer miyim? Ban yersem nasıl geri kurtarırım? Kimlik doğrulaması yapsam olay çözülür mü?

Son düzenleyen: Moderatör:
Yemessiniz. Hile değilseniz asla ban yemezsiniz.

Demirim şuan ne kadar sürede radyant olurum :D
Demire düşmüş birinin ne kadar çalışırsa çalışsın, radiant olabileceğini sanmıyorum. Yanlış anlamayın hocam ancak altın falan olsanız anlayacağım ancak bildiğim kadarıyla demire düşmek için eğer LoL'deki gibiyse kötü oynamak yetmiyor, bilerek kaybedip düşemeyenler var LoL'de, VALORANT'ta da durum aynıdır diye düşünüyorum.

Demire düşmüş birinin ne kadar çalışırsa çalışsın, Radiant olabileceğini sanmıyorum. Yanlış anlamayın hocam ancak altın falan olsanız anlayacağım ancak bildiğim kadarıyla demire düşmek için eğer LoL'deki gibiyse kötü oynamak yetmiyor, bilerek kaybedip düşemeyenler var LoL'de, Valorant'ta da durum aynıdır diye düşünüyorum.

Oyuna ilk başladığımda bende demirdim kanka betada :D yavaş yavaş gelişiyorsun oyunda.

Yeni konular

Geri
Yukarı