TahaCanYuksek

Centipat
Daha fazla  
Oyunda 45 saati devirdim ve bir yerden güç zırhı ve güç kaskı bulmuştum hala kullanmayı öğrenemedim. Kale diye bir yer keşfettim 2 tane adam duruyordu orada biraz ilerisinde süper mutant komutanı gibi bir şey öldürdüm onun dışında başka bir şey yok. Nereden öğreneceğiz bu zırhı ve kaskı kullanmayı.

Oyunu oynamıyorum ama merak ettim ögrenebildinizmi hocam?

Hocam şu an 80 saati geçti oyun sürem, ben hikayede ilerlemek dışında her yeri geziyordum yanlislikla bir ana gorevi yapmışım ama son kısımda kaleye giremiyorduk onun için bir önceki ana görevi yapmak gerekiyordu galiba ama operation anchorage DLC'sini yapınca otomatik geliyormuş güç zırhı giyme olayı.

Hocam şu an 80 saati geçti oyun sürem, ben hikayede ilerlemek dışında her yeri geziyordum yanlislikla bir ana gorevi yapmışım ama son kısımda kaleye giremiyorduk onun için bir önceki ana görevi yapmak gerekiyordu galiba ama operation anchorage DLC'sini yapınca otomatik geliyormuş güç zırhı giyme olayı.
Vanillamı oynuyorsunuz hocam acaba? benimde yakın zamanda fallout 3 gireşesim varda önerdiginiz bir mod vs. varmıydı diye soracaktım veya bir tavsiye?

Vanillamı oynuyorsunuz hocam acaba? Benim de yakın zamanda Fallout 3 gireşesim varda önerdiginiz bir mod vs. var mıydı diye soracaktım veya bir tavsiye?

Vanilla hocam Epic Games bedava verdiği zaman almıştım. Güzel oyun ama anlamadığım şey nedense millet Fallout serisinden oyun önerirken sanki 3. oyun yokmuş gibi davranıyorlar işte RPG için New Vegas, grafik için 4, coop için 76 falan diyorlar ama 3 ile New Vegas arasında çok bir grafik farkı falan yok, 3. oyununda RPG ögeleri iyi fakat babam oynadığından biliyorum bir New Vegas etmez belki ama aklıma takıldı yani, muhtemelen 3. oyunun atmosferi biraz daha karanlık New Vegas'ın biraz daha canlı diyedir, yani özetlersem New Vegas'ı da oynamak istiyorsanız önce 3 başlayın sonradan atmosferin kararması üzebilir tahminen.

Vanillamı oynuyorsunuz hocam acaba? benimde yakın zamanda fallout 3 gireşesim varda önerdiginiz bir mod vs. varmıydı diye soracaktım veya bir tavsiye?
mod olarakta bir önerim yok grafik falan yapabilirsiniz ama ben gerek duymadım, içerik ekleyen mod olarak ise new vegas'ta baya vardı diye biliyorum.

Benimde dikkatimi çeken olaylardan biri olmuştu kimsenin 3. oyunu önermedigi, harbidende dediginiz gibi 3. oyunu kimse dile getirmiyor. Bende en kısa zamanda 3.oyuna başlayacagım geri dönüşleriniz için teşekkürler ayrıyeten.

Geri
Yukarı