Çözüldü Far Cry 3 oyundan atıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 10

samrul99

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba. Oyun direkt kapanıyor ve hiçbir hata vermiyor. Yani çalışmayı durdurdu gibi vs. direkt kapanıp masaüstüne dönüyor. Oyunda sadece Türkçe yama kurulu. Ondan kaynaklı olabilir mi acaba? Oyun eski anca şimdi oynama fırsatım oldu. O yüzden Türkçe yama da kurdum. 😄😄

Son düzenleyen: Moderatör:
bendede aynı sorun var ama bilgisayardan anlamadığım için dediğiniz şeyi yapamadım yardımcı olabilir misiniz
Hmm. Msvcr100.dll hata vermiş gözüküyor. Process Monitor raporu atsaydınız daha net çözüm yöneltebilirdim ama bunu deneyin bir.
C:\Windows\System32\MSVCR100.dll silin.
Yükleyin:
Çözüm bu işte bilgisayarıma gir oradan da c sürücüsüne gir oradan devamı yazıyor "C:\Windows\System32\MSVCR100.dll" bu dosyayı sil.

bende sorun çözülmedi dediğiniz dosya silinmiyor windows gezgini üzerinde açık olduğu için
oyunu bi kaç gündür sorunsuz oynuyorum ama bugün oyuna girerken atmaya başladı dediğiniz yöntemi denedim fakat silinmiyor dosya lütfen yardımcı olun oyun orjinal bu arada

Son düzenleme:
bende sorun çözülmedi dediğiniz dosya silinmiyor windows gezgini üzerinde açık olduğu için
oyunu bi kaç gündür sorunsuz oynuyorum ama bugün oyuna girerken atmaya başladı dediğiniz yöntemi denedim fakat silinmiyor dosya lütfen yardımcı olun oyun orjinal bu arada
Valla hocam bende bu yöntemle oldu ama bilemedim şimdi. Benim oyunda orijinal.

Valla hocam bende bu yöntemle oldu ama bilemedim şimdi. Benim oyunda orijinal.
17 saat boyunca sorunsuz oynadım bu son 2 saatinde bu sorun oldu oyunu bitiremedim çok sinirim bozuldu
oyunun direk başında atıyor oyunun sonlarına gelmiştim bitmek üzereydi lütfen yardımcı olun dediğiniz yönetemi yapmaya çalıştım fakat o dosya silinmiyor

Son düzenleme:
Hmm. Msvcr100.dll hata vermiş gözüküyor. Process Monitor raporu atsaydınız daha net çözüm yöneltebilirdim ama bunu deneyin bir.
C:\Windows\System32\MSVCR100.dll silin.
Yükleyin:
hocam bende de hiç hata vermeden oyundan atıyor, msvcr100.dll silinmiyor.

Geri
Yukarı