Far Cry 6 ani FPS düşüşü

cancuva

Hectopat
Merhaba arkadaşlar. Sistemim oyun için gayet yeterli 60-70 FPS alıyorum. Fakat 20-25 dakika sonra hep FPS 10-15'e düşüyor ve orada kalıyor düzelmiyor. Bu sorun neden olabilir? Sadece bu lanet olası oyunda oluyor oyunu oynatmıyor sürekli gir çık yapmam gerekiyor.

Hocam sıcaklık çok artıyor olabilir. Attığım programı kurun, arkada açık bırakıp oyuna girin. Donmaya başladığı zaman oyunu kapatıp uygulamanın ekran görüntüsünü atın.

Merhaba arkadaşlar. Sistemim oyun için gayet yeterli 60-70 FPS alıyorum. Fakat 20-25 dakika sonra hep FPS 10-15'e düşüyor ve orada kalıyor düzelmiyor. Bu sorun neden olabilir? Sadece bu lanet olası oyunda oluyor oyunu oynatmıyor sürekli gir çık yapmam gerekiyor.

HD doku paketini indirdiniz mi?

Arkadaşlar benim sorunum sıcaklık ile ilgili değil ya oyun 61 derecenin üstüne çıkmıyor işlemci ve ekran kartı tarafında bu sorun oyunla alakalı ama ne çözemiyorum böyle Far Cry 6'da Tab tuşuna ya da m tuşuna (harita) gibi tuşlara bastığımda FPS 10 gibi oluyor.
Arkadaşlar benim sorunum sıcaklık ile ilgili değil ya oyun 61 derecenin üstüne çıkmıyor işlemci ve ekran kartı tarafında bu sorun oyunla alakalı ama ne çözemiyorum böyle Far Cry 6'da Tab tuşuna ya da m tuşuna (harita) gibi tuşlara bastığımda FPS 10 gibi oluyor.

Böyle mesela outpost ele geçirdim bayraklar değişiyor ve tekrar oyuna attığı zamanda oldu az önce yani bir gariplik var ama anlayamıyorum.

Böyle mesela outpost ele geçirdim bayraklar değişiyor ve tekrar oyuna attığı zamanda oldu az önce yani bir gariplik var ama anlayamıyorum.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
bende de aynen böyle oluyor ve ekran kartımda aynı.

Son düzenleme:
Darbuğaz ya da oyundan kaynaklı yapacak bir şey yok.

Sorunun çözümü aşağıdadır:

Unfortunately the Support advised me to do these steps 1) start the Game by setting 30 FPS 2) set the texture to Low without HD texture activated but i found a temporary solution to the problem 1) GO to the folder where the Game is installed and open the bin_plus folder 2) create a shortcut on the desktop of the executable present in that folder and name it Far Cry 6 Plus 3) start the Game from the desktop executable instead of the Ubisoft Launcher 4) in the Graphics settings choose the Advanced One S and set adaptive resolution a minimum FPS Value of 30, ( those of the Graphics you can also put on medium or high settings as long as the adaptive resolution is on 30 FPS) 5) play Far Cry 6 if you start from Ubisoft Connect the Game opens by loading executable present in the bin folder and not bin_plus in this way there are no more frequent FPS drops problems but only occasionally for short moments, with today's patch ı have not had any FPS drops problems.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı