Çözüldü Farenin DPI ayarı nasıl öğrenilebilir?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

PitBulll

Centipat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Palit GTX 1050 ti
i3 10105F
2x Dual Channel Adata 8gb 3200 mhz ddr4
Asus h510 m-k
Goodram 220 gb ssd
WD Green 500 gb hdd
Arkadaşlar merhaba. Geçenlerde elime markası belli olmayan ve binlerce kopyası olan Çin malı bir mouse geçti. 5500 DPI fakat en düşük DPI ayarını öğrenmek istiyorum. Nereden öğrenebilirim?

Dosya Ekleri

• a70076fb-e969-4048-98a4-2a2544d2f23b.jpg
    a70076fb-e969-4048-98a4-2a2544d2f23b.jpg
    74,6 KB · Görüntüleme: 29
Çözüm
Arkadaşlar merhaba. Geçenlerde elime markası belli olmayan ve binlerce kopyası olan Çin malı bir mouse geçti. 5500 DPI fakat en düşük DPI ayarını öğrenmek istiyorum. Nereden öğrenebilirim?
Bu siteye girip biraz alta in ve Unit/Birim bölümünden inch veya santimetre seç ardından Target Distance yazan yere inch seçtiysen 1, santimetre seçtiysen 2.54 yaz. Bu adımları tamamladıktan sonra altta bulunan cetvel benzeri yerin en başında bulunan kırmızı yuvarlağın içerisine mouse imcelini koy ve hangi yönü seçtiysen (varsayılan sağ) o yöne doğru yazdığın değer kadar kaydır.
Farenin altında ürün kodu vs varsa Google'da aratıp bulabilirsin.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu siteye girip biraz alta in ve Unit/Birim bölümünden inch veya santimetre seç ardından Target Distance yazan yere inch seçtiysen 1, santimetre seçtiysen 2.54 yaz. Bu adımları tamamladıktan sonra altta bulunan cetvel benzeri yerin en başında bulunan kırmızı yuvarlağın içerisine mouse imcelini koy ve hangi yönü seçtiysen (varsayılan sağ) o yöne doğru yazdığın değer kadar kaydır.

Çözüm

Allah razı olsun :)

Geri
Yukarı