FC 24 saçmalığı

Bilmem ancak yine de fifa kadar sarmaz. Çünkü fifa kendine çekiyor oyuncuyu. Mesela pes'de 1 maç atıp çıkabilirsin ancak. Fifa'da sürekli oynayası geliyor insanın. Bu da animasyonların robot gibi olmaması ile alakalı.

Ayrıca pes'in klasikleşmiş animasyonları da değişmediyse bu moda pek gerek yok gibi geldi.
Fifa'nın bence tek avantajı altaypıdan regen çıkması. Pes'te bunun olmaması can sıkıyor

Arkadaşım hep diyoruz da anlatamıyoruz. FIFA almayı bırakın. Gerçekçi bir futbol simulasyonu istiyorsanız ve sadece kariyerde takılacaksanız eski FIFA oyunlarını oynayacaksınız. Yeni FIFA oyunları gerçekçilikten çok uzak daha Arcade hale büründü, resmen çocuk oyunu oldu FIFA. Yeni oyun motoruna geçtikleri için mekanikler de iyice zıvadan çıktı anlayacağınız. Geçenlerde karşılaştırma yapmak için FIFA 18'i indirdim her şeyiyle 24'den daha gerçekçi bir oyun.

Arkadaşım hep diyoruz da anlatamıyoruz. FIFA almayı bırakın. Gerçekçi bir futbol simulasyonu istiyorsanız ve sadece kariyerde takılacaksanız eski FIFA oyunlarını oynayacaksınız. Yeni FIFA oyunları gerçekçilikten çok uzak daha Arcade hale büründü, resmen çocuk oyunu oldu FIFA. Geçenlerde karşılaştırma yapmak için FIFA 18'i indirdim her şeyiyle 24'den daha gerçekçi bir oyun.
Kesinlikle. Fifa artık tamamen Ultimate Team moduna odaklanmış halde ve kariyer vb. modları umursamıyor. Grafikleri bir kenara bırakırsak oynanış olarak Fifa 14 bile daha gerçekçi.

Arkadaşım hep diyoruz da anlatamıyoruz. FIFA almayı bırakın. Gerçekçi bir futbol simulasyonu istiyorsanız ve sadece kariyerde takılacaksanız eski FIFA oyunlarını oynayacaksınız. Yeni FIFA oyunları gerçekçilikten çok uzak daha Arcade hale büründü, resmen çocuk oyunu oldu FIFA. Yeni oyun motoruna geçtikleri için mekanikler de iyice zıvadan çıktı anlayacağınız. Geçenlerde karşılaştırma yapmak için FIFA 18'i indirdim her şeyiyle 24'ten daha gerçekçi bir oyun.

PC de FIFA 23, konsolda FIFA 14 ve FC24 var. Gerçekten 14 de uzaktan şut çekmekten, dribling atmaktan daha çok zevk alıyorum.

Şimdiye kadar FIFA 14 -15-18-19-22-23-24 oynadım ve kariyer modunda FIFA14'ten buyana değişen tek şey istediğin takıma kendini önermek ki o da 24'ye geldi. Onun harici kariyer modunda gram farklı bir şey görmedim ve kesinlikle dediğiniz gibi.
Aslında bazı şeylerde yerinde saymış hatta geri gitmiş, mesela kendi kulübünü oluşturma özelliği FIFA 11'de bile varmış oysa yeni FIFA'lara geleli çok olmadı, öte yandan FIFA 16'da teklif yapmadan önce oyuncunun durumunu sorabiliyorduk, ya da ne kadar maaş verirsek verelim prestij gibi şeylere bakıp gelmek istemiyorum diyebiliyorlardı. Youtube'da bile eskiden olan şeyler diye video serisi hazırlamışlar bununla ilgili 😅.

Yeni konular

Geri
Yukarı