Fenerbahçe logolu Passolig kartı ile başka takımların maçlarına gidilir mi?

Maçtan maça değişir. Her maçın kendine özel ''açıklama'' kısmı var. Birçoğunda ''şu takımlara ait kartlarla maça giriş yapılamaz'' gibi ibareler bulunabiliyor. Kartların üstündeki takımlar öylesine konulmuyor..

Maçtan maça değişir. Her maçın kendine özel ''açıklama'' kısmı var. Birçoğunda ''şu takımlara ait kartlarla maça giriş yapılamaz'' gibi ibareler bulunabiliyor. Kartların üstündeki takımlar öylesine konulmuyor..
Bende galatasaray vardı giremediğim maç yoktu ilk defa duyuyorum hocam.

Passolig Kartımın üzerinde logosu bulunan kulübün maçları dışındaki farklı takımların maçlarına da giriş yapabilir miyim?

Evet yapabilirsiniz. Ancak, kartınızın üzerinde logosu bulunan kulübün maçları dışındaki maçlar için kulüpler, kendi logolu kartlarına öncelikli bilet satışı yapabilirler. Satılacak bilet kalması durumunda, kulübün belirlediği tarihte diğer takımlara ait logolu kartlara genel satış başlayacaktır.
Passolig resmi sitesinden alıntılanmıştır.

1674391463595.png

Bakınız güncel örnek.

Özellikle derbi maçlarında deplasman takım yasağı oluyor ve kartlarını en geç bir aydan önce sonra farklı takım yapanlar alınmıyordu maça gibi gibi çok fazla maç oldu. Açıklama kısımlarını okumamız şart.

Yeni konular

Geri
Yukarı