Fiber internette oyunlarda 100-300 arası ping oluyor

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Mükemmel önerileriniz bir işe yaramadığından deneme yanılma yaptım, sizin gibilere başkaları da katlanmasın diye yaptıklarımı sayıyorum:
  • QoS kapattım
  • IPv6 kapattım
  • DNS olarak 1.1.1.1 ve 1.0.0.1 olarak ayarladım
  • IP Flush yaptım
Şu an arkaplanda 60 ping sabit CS:GO oynuyorum, bir daha da Technopat kullanana yazıklar olsun.

1658439912639.png

Buyrun bu da Speedtest testi, naparsınız bilmem artık.

Son düzenleme:
Mükemmel önerileriniz bir işe yaramadığından deneme yanılma yaptım, sizin gibilere başkaları da katlanmasın diye yaptıklarımı sayıyorum:
  • QoS kapattım
  • IPv6 kapattım
  • IP Flush yaptım
Şu an arka planda 60 ping sabit CS:GO oynuyorum, bir daha da Technopat kullanana yazıklar olsun.

Eki Görüntüle 1459225
Buyurun bu da Speedtest testi, naparsınız bilmem artık.

Size kullanin diye zorlanma yapilmadi. İsteginizle geldiniz, isteginizle gidersiniz. Pinginiz sabah yukselince kosa kosa bu foruma doneceksiniz, sadece zaman lazim ;)

Size kullanin diye zorlanma yapilmadi. İsteginizle geldiniz, isteginizle gidersiniz. Pinginiz sabah yukselince kosa kosa bu foruma doneceksiniz, sadece zaman lazim ;)
1658458683862.png

Yeterince sabah sayılır mı yoksa gece 12 gibi mi ss atayım? Resmi MM sunucusu bu arada.

Eki Görüntüle 1459323
Yeterince sabah sayılır mı yoksa gece 12 gibi mi ss atayım? Resmi MM sunucusu bu arada.
E girmiyordun hani foruma.

• QoS kapattım
  • IPv6 kapattım
  • IP Flush yaptım
Şu an arkaplanda 60 ping sabit CS:GO oynuyorum, bir daha da Technopat kullanana yazıklar olsun.

Eki Görüntüle 1459225
Buyrun bu da Speedtest testi, naparsınız bilmem artık.
Bu arada DNS'lerin pingler ile bir alakasi yok, bilgin olsun.

Ya arkadaşlar boşverin. Uğraşmayın. Kendi haline bırakın. Siz ne derseniz deyin, yine kendi bildiğini okuyacak.

Dün gece atmayı unutmuşum, buyur taaaa Kanada'daki sunucuya bağlandım:
Eki Görüntüle 1461461

Ayrıca email geliyor ondan hala gelip size cevap veriyorum, kapatmayı unutmuşum kapattım bu son mesajım artık. Büyün Email'i durduramıyor herhalde, tanıdığım büyücüler var sana öğretebilecek, istersen yönlendiririm. Hepinize akıl sağlığı, forumdaki masumca yardım isteyenlere de şans diliyorum.

143 ping alıyorsun. 90 altı olmuyor diye ağladın bir de. Değdi mi yaptığın artistliğe?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı