FIFA 14 Tuş Ayarları

son_goku

Kilopat
Makaleler
12
Yer
İzmit
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar bugün sizlere FIFA 14 Demo ve FIFA 14'te de geçerli olacak sadece klavye ile oynanan tuş ayarlamasını göstereceğim.

Öncelikle "Kick Off" yazan yere tıklayalım.

kI8AYdy.jpg

Daha sonra gelen bu menüde "d" tuşuna basalım. Yani "Customise Control" yazan yere.

PRt3EI6.jpg

Sadece klavye ile oynamak içinse "Control Device" yazan yeri sağ veya sol yön tuşları ile resimdeki gibi "Keyboard Only" yapalım.

iGL51iD.jpg

"e" tuşu ile bir sağa gidelim ve fotoğraftaki gibi "Alternate" yazan yeri görene kadar yön tuşu ile değiştirelim.

Kuik4OV.jpg

En son olarak ise tuş ayarlarını bu fotoğraftaki gibi yapalım ve "esc" tuşuna bastıktan sonra gelen soruya en üsttekini seçip oyunun tadına bakalım.

Ar0kUHq.jpg

W= Ara pas
A= Orta
D= Şut
S= Pas
Q= Seçili Oyuncuyu değiştirme
E= Hızlı Koşma

Tuş ayarları da genel itibariyle böyle.

Bende save yapmıyor, oyunu kapatıp tekrar girince klavye en baştan ayarlamak zorunda kalıyorum. Başka birinde var mı bu sorun?

Çok teşekkürler. Ben de bu tuş ayarlarını yapmak istiyordum!

Ek olarak otomatik alma için hangi tuşlara aynı anda basacağız?

Son düzenleyen: Moderatör:
Tamam teşekkürler :) Bu arada alttaki filigran gözümden kaçmadı değil :D Ama ayrıca "config" niye oluşturmuşlar ki anlamadım. Abi koy oyunun menüsüne. Ne fark edecek :D

NBA 2K14 konusunun 20 binden fazla okunması var forumumuzda ve birebir çalıp da diğer forumlarda açılan forumlarda 40-50 bine yakın okunma var. :) Bu sebeple Technopat logosu koyuyorum.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı