FIFA 17 hala alınır mı?

Alabilirsiniz. Fakat, 29 Eylül 2017 tarihinde FİFA 18 çıkacak. FİFA 17 kötü demiyorum, oyun gayet iyi. Fakat, 2 ay sonra FİFA 18 çıkacakken FİFA 17 almak pek de iç açıcı değil açıkçası. O yüzden bekleyin derim. Beklemek şu anda daha mantıklı bir seçim. Bu arada, PS4'te FİFA 17 Ultimate Team'a sardım. Çok zevkli bir mod. :D

@Lrne Dolandırıcı değiller. Bunlar oyunları hesap şeklinde alıyorlar o yüzden ucuz. Yani sen, ben gibi kişiler oyunu alıyor bir süre sonra ya canı istemiyor ya da para sıkıntısına giriyor oyunu bu fiyattan siteye satıyor.
@PunishmentGazi dediği gibi bir gün hesabın şifresi değişir kalırsınız ortada, güvenilir değil. :)

Arkadaşom bu siteden Ghost Recon aldı. Hesabın şifresi değişti konuştu siteyle hemen yenisini verdiler. Yeni hesaba da birisi giriş yapıyordu. Konuştu siteyle başka bir hesap verdiler o girilen hesabında sahibiyle konuşup girmemesini söylediler. Artık 2 hesabı oldu. Ve hesapta Ghost Recon un yanında Watch Dogs 1-2, AC Unity, The Division da var. Dün BF1 aldım hiç bir sıkıntı yok yani hesap bende. Hesaba bir şey olursa hemen yenisini veriyorlar güvenilir bir site.

Hesap işlerinden uzak durun. Ya çalıntı hesap ya da şifreyi deiştirirler. Origin Access alın başınız ağrımasın.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı