FIFA 21 oyuncular koşmuyor

yorumcuu

Centipat
Daha fazla  
Bu lanet olası oyunda kariyer modunda oyuncular koşmuyor. Top rakip takıma gidince gram çaba göstermiyorlar. Mal gibi etrafında dönüyorlar topu yakalmaya çalışmıyorlar. Resmen oyun kaybettirmek için çabaladı. Tüm hevesim kaçtı resmen. Ayaklarına top gelincede takımımın 2 saat pas atmıyorlar. Sadece arkaya pas atıyorlar.

Bu lanet olası oyunda kariyer modunda oyuncular koşmuyor. Top rakip takıma gidince gram çaba göstermiyorlar. Mal gibi etrafında dönüyorlar topu yakalmaya çalışmıyorlar. Resmen oyun kaybettirmek için çabaladı. Tüm hevesim kaçtı resmen. Ayaklarına top gelincede takımımın 2 saat pas atmıyorlar. Sadece arkaya pas atıyorlar.
Kanka muhtemelen PES'den FIFA'ya geçmişsindir. Eğer kol ile oynuyorsan PES gibi yapma ayarlarına bak. Ve FIFA da top çalmak PES'de ki gibi kare ve x tuşuna basmakla aynı şey değil. Biraz zaman alır. Bu bende de olmuştu meğersem problem bendeymiş. Şimdi takır takır oynuyorum.

Hocam 21'de o sıkıntı var maalesef. Biz arkadaşla maç yaparken her maç 15 gol atıyorduk. Bozuk gibi bir şey.

Resmen yapay zeka 0

Kanka muhtemelen Pes'den FIFA'ya geçmişsindir. Eğer kol ile oynuyorsan pes gibi yapma ayarlarına bak. Ve FIFA da top çalmak Pes'de ki gibi kare ve X tuşuna basmakla aynı şey değil. Biraz zaman alır. Bu bende de olmuştu meğerse problem bendeymiş. Şimdi takır takır oynuyorum.

Sanırım iyi anlatamadım.
1.FIFA 21i çıktığından beri oynuyorum.
2.evet eskiden pes oynuyordum FIFA'ya geçeli 2 yıl oldu.
3.top çalmayı biliyorum fakat takımımı ben yönetmiyorum sadece kendi karakterimi yönlendiriyorum. Yani yapay zeka zayıf.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı