FIFA 23 gamepadi görmüyor

Emir50

Centipat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Anakart: Gigabyte A320M-H.İşlemci:Ryzen 5 5600.Ekran kartı:Asus Tuf Gaming GTX1650.Ram:G.skıll 3200mhz 8x2.Güç kaynağı:Sharkoon SHP650 V2 650 W
Meslek
Öğrenci
Gamepad im Logitech F710, diğer her oyunda çalışıyor ama FIFA'da çalışmıyor Steam ayarlarından Steam girdisini hem etkin hem de devre dışı denedim ama 2 sinde de çalışmıyor, EA App'den yapmam gereken bir şey olabilir mi?

Gamepad im Logitech F710, diğer her oyunda çalışıyor ama FIFA'da çalışmıyor Steam ayarlarından Steam girdisini hem etkin hem de devre dışı denedim ama 2'sinde de çalışmıyor, EA App'den yapmam gereken bir şey olabilir mi?

Hayır gerek yok, Steam ayarlarından kontrolcü kısmına gelip ayarları bu şekilde yap. Geniş ekran moduna geçersen daha iyi olur çünkü her türlü gamepad için ayar yapıyorsun geniş ekran modunda.

1697304492562.png

Hayır gerek yok, Steam ayarlarından kontrolcü kısmına gelip ayarları bu şekilde yap. Geniş ekran moduna geçersen daha iyi olur çünkü her türlü gamepad için ayar yapıyorsun geniş ekran modunda.

Eki Görüntüle 1977231

Hocam dediğinizi yaptım ama hala sorun çözülmedi, bildiğiniz başka bir yöntem var mı?

Yeni konular

Geri
Yukarı