Film izlemek için monitör önerisi

m3ntalist

Kilopat
Daha fazla  
Çok az oyun oynuyorum genelde dizi film. Oynadığımda da NVIDIA GeForce NOW kullanıyorum. Önceliğim film olan bir monitör tavsiyesi lazım. Bir de araştırırken önceliğim ne olmalı mesela panel ne olmalı? Kontrast oranı veya parlaklık en az kaç olmalı? Ben QHD 27inch düşünüyorum Gigabyte 27 G227Q ile Acer Nitro XZ273up arasında kaldım. Farklı fikirlere de açığım teşekkürler.

gercekten aklım karısıtı g27q itopyada suan 4500 lira ama senın verdıgın lınk de hemen hemen aynı ve 32 inc sen olsan hangısını alırdın aynı para sonuçta teşekkurler bu arada yardımcı oldugun ıcın

IPS panel 300CD üstü parlaklığa sahip monitör bak tavsiyem 400CD 1080p için 24.5 25 inc son olsun 27 alma 27 alacaksan 2K al fakat dizi ve filmlerde ara çözünürlük 2K çok yok o yüzden 1080p bak.

gercekten aklım karısıtı g27q itopyada suan 4500 lira ama senın verdıgın lınk de hemen hemen aynı ve 32 inc sen olsan hangısını alırdın aynı para sonuçta teşekkurler bu arada yardımcı oldugun ıcın
Film izlemek için büyük ekran daha iyi olur tabi ki. Koltuğa uzanıp rahat izlemek için 32" daha iyi olur.
Tercih sizin artık. Ürünlerin kalitesinden bağımsız olarak konuşuyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı