Flsun S1 alınır mı?

Makaleler
3
Daha fazla  
Merhaba. Elimde 1 adet bambu lab p1s combo var. İş kurmayı planlıyorum. Zamanla artıracağım makine sayısını. Bambular çok güzel fakat çok pahalı. P1s de bazı baskılarda ufak kalıyor. K1 Max'lere baktım da bayağı şikayet var. Flsun nasıl bir markadır bilmiyorum tavsiye eder misiniz? V400 modeli de var. Çok ses yapmaması lazım o yüzden kapalı model arıyorum. Gerçi V400'e kabin de satılıyor gerçi. Tavsiyelerinizi bekliyorum.

S1'de klasik fan yerine 40000(evet 40 bin) rpm CPAP turbofan kullanılıyor, makinenin en üstüne konumlandırılmış, boru yardımıyla hava nozül bölgesine ulaşıp parçayı soğutuyor. Turbofan en üstte olduğu için, kabinin hareket sesini azalmak dışında pek fonksiyonu olmayacaktır, fanın kendisi tam yükte 70dB çünkü.

Son düzenleme:
S1'de klasik fan yerine 40000(evet 40 bin) RPM cpap turbofan kullanılıyor, makinenin en üstüne konumlandırılmış, boru yardımıyla hava nozül bölgesine ulaşıp parçayı soğutuyor. Turbofan en üstte olduğu için, kabinin hareket sesini azalmak dışında pek fonksiyonu olmayacaktır, fanın kendisi tam yükte 70dB çünkü.

Pek bir şey anlamadım hocam iyi mi kötü mü? Yani s1'in kabinli olması nozzle vs sesini belki azaltır ama fan sesi her türlü çok çıkar mı diyorsunuz? P1sden daha büyük alana sahip ne alınabilir bilemiyorum ki K1 Max tam aslında istediğim ama oda korkutuyor.

Çok ses yapmaması gerek dediğin için fan sesini belirttim, 70dB oldukça yüksek yoksa makine kağıt üzerinde gayet iyi. Ses konusunu doğru anlamışsın.

K1lerin güncel hotendlerinde dahi mutsuzluklar kesilmemiş gibi geliyor rastladığım mesajlarda ama ben kullanmadığım için birşey diyemem, pek ihtimal vermesem de belki de kullanıcı kaynaklıdır. Makine konusunda önerim yok zaten bilinenleri sen yazmışsın. Şubat sonu Ender 3 V3 çıkacak, belki ona da bakabilirsin ama onun da kabini yok ve yatağı yatayda hareket ediyor.

Baktıklarına göre daha giriş seviyesi sayılabilecek makineler de işini görebilir belki, Ender 3 V3 KE gibi.

Çok ses yapmaması gerek dediğin için fan sesini belirttim, 70dB oldukça yüksek yoksa makine kağıt üzerinde gayet iyi. Ses konusunu doğru anlamışsın.

K1lerin güncel hotendlerinde dahi mutsuzluklar kesilmemiş gibi geliyor rastladığım mesajlarda ama ben kullanmadığım için birşey diyemem, pek ihtimal vermesem de belki de kullanıcı kaynaklıdır. Makine konusunda önerim yok zaten bilinenleri sen yazmışsın. Şubat sonu Ender 3 V3 çıkacak, belki ona da bakabilirsin ama onun da kabini yok ve yatağı yatayda hareket ediyor.

Baktıklarına göre daha giriş seviyesi sayılabilecek makineler de işini görebilir belki, Ender 3 V3 KE gibi.
Bu enderler sesli olur mu çok? Kapalı değil sanırım. Yan tarafta bir psikopat var kavga etmek istemiyorum 😂

ELEGOO Neptune 4 Max Falanda var basın alanı baya geniş iyi bir marka mı bilmiyorum gerçi. Ender yine creality marka olunca korkutuyor beni o zaman k1 max alır geçerim direk korkmasaydım

Merhaba. Elimde 1 adet bambu lab p1s combo var. İş kurmayı planlıyorum. Zamanla artıracağım makine sayısını. Bambular çok güzel fakat çok pahalı. P1s de bazı baskılarda ufak kalıyor. K1 Max'lere baktım da bayağı şikayet var. Flsun nasıl bir markadır bilmiyorum tavsiye eder misiniz? V400 modeli de var. Çok ses yapmaması lazım o yüzden kapalı model arıyorum. Gerçi V400'e kabin de satılıyor gerçi. Tavsiyelerinizi bekliyorum.

Hocam bambu lab p1sden memnun musunuz almayi düşünüyorum da.

Yeni konular

Geri
Yukarı