Fnatic streak65 alınır mı?

Cronus.xy

Picopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Fiyatına göre birçok özelliği var. %60 olması, RGB olması, kablosunun çıkarılıp takılabilmesi gibi. Oyun için bir klavye arıyordum ve bunu buldum. Gerçekten çok hoş bir klavye. Sizce bu klavye alınır mı? Artıları ve eksileri nelerdir?

Klavye görünüş olarak enteresan ve güzel ama Switch'lerinin kaliteli olmadığını düşünüyorum Low profile bir ürüne 2000 TL bayılmaya gerek yok daha iyi öneriler gelecektir.
Low profile piyasasından haberiniz yok gibi duruyor, Asus yeni low profile çıkariyor 6000 TL, Logitech Razer yapıyor 4000-5000 TL.

Low profile piyasasından haberiniz yok gibi duruyor, ASUS yeni Low profile çıkariyor 6000 TL, Logitech Razer yapıyor 4000-5000 TL.
En azından bilindik ürünler ve bilindik malzemeler kullanıyorlar. Bu klavye kendi Switch'lerini kullanıyor ne kalitede belli değil kronik sorunlu mu belli değil henüz doğru dürüst incelemesi yok kullanıcı yorumu yok.

Klavye görünüş olarak enteresan ve güzel ama Switch'lerinin kaliteli olmadığını düşünüyorum Low profile bir ürüne 2000 TL bayılmaya gerek yok daha iyi öneriler gelecektir.
Low profile kullanmasi en rahat ve estetik klavye türü diye düşünüyorum. Keychron ve NuPhy markalarinin mukemmel urunleri var. Deathstalker ve G915 saymiyorum bile.

Streak65 için hocalarımızdan birisi yay sesi sorunlu demişti, kaynak göstermişti. Konuyu bulursam buraya mesajımı editleyip atarım.
Onun dışında klavye bütçesindeki ortalama üstü ürünlerden birisi.
Fakat doğruya doğru. Low profile olan çoğu klavye -özellikle Razer ve Logitech gibi markalarda- fiyatlar çok yüksek ve daha hotswap özelliğini bile koyamamışlar. Hâl böyleyken streak65 cazip bir ürün.
Onun dışında TH66 Pro ve AliExpress üzerinden AK680 çok iyi seçenekler olur.
Amazon.com.tr şu arkadaşın %30 kuponu var. Ayrıca Nays ile alırsanız ekstradan indirim olur.
Yanına HyperX'in TR keycapslerini alırsanız Türkçe klavye olarak kullanabilirsiniz. Çok iyi bir ürün.

Bu arada bir detayı es geçmişim; Logitech/Razer ve ASUS gibi markaların bu bütçedeki çoğu ürününün Switch kalitesi olarak epomaker veya Akko gibi markalarla yarışabilmesi söz konusu değil.
Daha 5000TL'lik klavyelerine hotswap koyamayan markalar.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı