Forma site önerisi

Furkan 11

Hectopat
Arkadaşlar merhaba, ben forma almak istiyorum bütçem de problem değil en azından Nike'dan bir formaya 1700 lira vs vermek istemiyorum. Şöyle kaliteli forma alabileceğim siteler vs biliyor musunuz? Sekiznumara vardı orası artık satmıyor teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar merhaba, ben forma almak istiyorum bütçem de problem değil en azından Nike'dan bir formaya 1700 lira vs vermek istemiyorum. Şöyle kaliteli forma alabileceğim siteler vs biliyor musunuz? Sekiznumara vardı orası artık satmıyor teşekkürler.

Kulübün kendi mağazasından alman daha mantıklı değil mi?

En azından orijinal ürün ve paran kulübüne gidiyor.
Zaten bütçe sorun değil demiş.
Bütçe hakkında yazdığını görmedim pardon. 1 dediğiniz doğru ama 700TL bir forma için bana fazla geliyor. 200-300 TL bir sweat için de fazla geliyor ondan dolayı çok bir şey almıyorum ihtiyacım yok.

Bütçe hakkında yazdığını görmedim pardon. 1 dediğiniz doğru ama 700TL bir forma için bana fazla geliyor. 200-300 TL bir sweat için de fazla geliyor ondan dolayı çok bir şey almıyorum ihtiyacım yok.

700TL formaya degil kulube veriyorsun, forma o parayi ettigi icin degil zaten. Sweat konusuna gelirsek, 10-15 dolar… ulke kosullari icin cok normal hatta ucuz bile denilebilir.

700TL formaya degil kulube veriyorsun, forma o parayi ettigi icin degil zaten. Sweat konusuna gelirsek, 10-15 dolar… ulke kosullari icin cok normal hatta ucuz bile denilebilir.
Hocam biliyorum ama benim bütçeme göre bir forma için fazla. Yatırım yapıyorum oraya eklerim. Dolara bakıp söylemek yanlış. Dolar mı kazanıyoruz? Veya o, 10-15 doları kazanmak kolay mı?

Hocam biliyorum ama benim bütçeme göre bir forma için fazla. Yatırım yapıyorum oraya eklerim. Dolara bakıp söylemek yanlış. Dolar mı kazanıyoruz? Veya O, 10-15 doları kazanmak kolay mı?

Kazanmaman önemli değil ki. Global birimler belli, onun uzerinden yorum yapiyorum. TL uzerinden yorumlar canım ülkem sağ olsun kendini yitirdi. 5 bin dolarin 100k olduğunu hala idrak edemiyorum:D

Yeni konular

Geri
Yukarı