Format Sonrası Ses Seviyesi Yarı Yarıya Azaldı

Chepise

Decapat
Bu sorunu neredeyse 2 aydır çözemedim.
Sorun şöyle başladı. Çok boş uygulama ve kasma problemleri yüzünden bilgisayara format attım. Format attıktan sonra ses neredeyse yarı yarıya azalmıştı. Realtek sürücülerini güncelledim driver programları ile driver güncelledim ama nafile, olmadı. Sorunumu çözebilecek veya önerisi olabilecek arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözebildin mi?

Bişey değişmedi hocam
Laptop sitesinden yada masaüstüyse anakart sitesinden ses sürücülerine bakıyorsun, sürüm olarak değil isim olarak farklı olanları deniyorsun. Ayrıca driver programlarını kullanma bence, eğer Windows 10 kullanıyorsan güncellemeyle sürücüleri de yüklüyor. Sadece grafik sürücüsünü indirmek kalıyor geriye.

Laptop sitesinden yada masaüstüyse anakart sitesinden ses sürücülerine bakıyorsun, sürüm olarak değil isim olarak farklı olanları deniyorsun. Ayrıca driver programlarını kullanma bence, eğer Windows 10 kullanıyorsan güncellemeyle sürücüleri de yüklüyor. Sadece grafik sürücüsünü indirmek kalıyor geriye.
3 tane ses sürücüsü vardı yükledim pek farklı olmadı.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı