Formatla silinmeyen trojan

BIOS'a da bulaşmaz hocam. HDD gibi bileşenlere bulaşabilir.

Yok hocam yeni çıkmış hatta Technopat YouTube kanalında videosu var muhtemelen o değildir ama o da bir ihtimal ekran kartının yanında düşününce mantıklı geliyor😀
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Win Defender'a güvenmiştim bir tarama yapim dedim malwarebytes ile çıkmayan virüs kalmadı.

Yok zaten Win 10 Defender'a güvenecek olursak yandık. Kaspersky internet Security tavsiye ederim. Tabi ki korsan demiyorum onun da altını çizeyim. Yoksa antivirüs yükleyeyim derken crack ile beraber virüs yüklemek istemeyiz herhalde😅

20 yıldır bilgisayar kullanıyorsam, hayatımda 2 kere virüs yemişimdir. Birisini ergenken yüklemiştim ikincisini program diye düşünüp virüsü kendi ellerimle yaymıştım. Hiç antivirüs programı kullanmadım, haber korkuttu.
Malwarebytes alim dedim 40 dolar diyor o parayı verceğime hergün format atarım

Kaspersky 30 TL gittigidiyor' da bilginiz olsun.

Malwarebytes ile virüs taraması yapın az önce 7 tane trojan sildim.

Kullandım bir şey bulmadı :D.
Hitman Pro ile veya malwerbytes ile bir tarama yapmayı deneyin.
Formatı sistemin veya virüs olduğu düşünülen diske attığınızdan emin misiniz?

Evet eminim hatta Windows 8.1'e bile döndüm düzelmedi. Zaten tek C diski var.
Bir de bir diğer olasılık format atarken kullandığın format CD'de virüs olabilir. İnternetten oynanmış ISO dosyalarını indirip CD'ye yazmayın😡

Hocam Windows 8.1'e döndürdükten sonra başladı bu GHz sorunu ama Windows 10'da FPS sorunu vardı Windows 10A tekrar çevirince düzelmedi ama ISO'da virüs yoktur orijinal sitesinden indirdim Windows 10 la Windows 8.1i.
Yok hocam yeni çıkmış hatta Technopat YouTube kanalında videosu var muhtemelen o değildir ama o da bir ihtimal ekran kartının yanında düşününce mantıklı geliyor😀
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Hocam benim PC'de ne olabilir şu an düşük bir oyun açsam bile işlemci aşırı zorlanıyor ve ısınıyor.
Nasıl format attınız? Malwarebytes kullandınız mı?
usb ile orjinal siteden windows 10 isosu indirdim malwarebytes kullandım bulmadı bitdefender buldu

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı