Fortnite "CreateDXGIFactory2 yordam giriş noktası dxgi.dll dinamik bağlantı kitaplığında bulunamadı"

furkan22bozaci

Centipat
Daha fazla  
Createdxgifactory2 yordam giriş noktası dxgi.dll dinamik bağlantı kitaplığında bulunamadı hatası alıyorum. dxgi.dll dosyasını SysWOW64 ve System32'ye attım fakat hiçbir işe yaramadı yardımınızı istiyorum.

hata.PNG

Son düzenleyen: Moderatör:
Güncellemeden sonra Windows 7 ile alakalı genel bir sorun oluşmuş sanırım. Birçok kişi bu hatayı aldığını söylüyor.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Sebebi anlaşıldı sanırım.

ESKİ İŞLETİM SİSTEMİ DESTEĞİ DEĞİŞİKLİKLERİ

Battle Royale 4. Bölüm: 2. Sezon'dan itibaren oyuncuların Fortnite'ı PC'de yerel olarak ve resmi desteğe sahip bir şekilde oynamaya devam edebilmek için Windows 10 veya daha yüksek bir sürümü kullanmaları gerekecek. Fortnite artık resmi olarak Windows 7 ve 8'i desteklemeyecek.

Fortnite sürekli olarak değişip gelişirken, teknolojimizi ilerletmek ve oyunu geliştirip Fortnite'ın geleceğine ilişkin hayallerimizi gerçeğe dönüştürmek için destekleme değişiklikleri yapmamız gerekiyor. Eski işletim sistemlerinde güvenlik tehditlerinin oluşturduğu riskin artması ve güvendiğimiz modern özelliklerin bulunmaması, geliştirmeye ayrılan zamanımızın gitgide daha büyük bir kısmını oyunun kendisini geliştirmek yerine geçici çözümler üretmek için harcamamıza neden oluyor.

İşletim sistemini yükseltemeyen oyuncular, Fortnite'ı mevcut Windows 7 veya Windows 8 PC'lerinde resmi olarak desteklenen bir şekilde oynamaya devam edebilmek için alternatif bir çözüm olarak NVIDIA GeForce NOW kullanabilecek"

Aynı hatayı Windows 7 üzerinde Ubisoft Connect kurmaya çalışanlar alıyordu. Windows 7 desteği kesildiği için Ubisoft Connect'in güncel sürümleri artık kullanılamıyor.

Windows 7'nin devri yavaş yavaş kapanıyor.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı