Foxconn G31MXP sisteme ekran kartı önerisi

REOAz

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Selamlar, daha öncedende bir konu açmıştım sistemim bozulduğu için eski bilgisayarıma dönmek zorunda kaldım, yarın bir arkadaşımın yardımıyla 780 ti'lı bir sistem toplayacağım, gitmişken bu eski sisteme bir ekran kartı almak istiyorum kardeşim kullanacak sadece CS:GO oynuyor. Sistem özellikleri şöyle ;

• Foxconn G31MXP
  • Pentium dual core e6500 2.93 ghz
  • 2 gb ram var 800 ghz olması gerek.
Yarın gitmişken bu sistemede bir ekran kartı almak istiyorum ayırabileceğim bütçe 120 tl civari almayı düşündüğüm kart ;

Asus Hd6570 Gddr3 2Gb 128Bit Amd Radeon Dx11 Ekran Kartı - Vatan Bilgisayar

Öncelikle birinci sorum bu fiyata daha iyi bir kart önerebilir misiniz? İkinci sorun ise 230W psu bu sisteme bu kartla beraber yeter mi? Ram takviyesi yapmama gerek var mı ?

Son düzenleyen: Moderatör:
Ayni ekran kartı kardeşimin bilgisayarında var. Psu'su 12v kanalından 250 watt veriyor ve 2 aydır sıkıntısız kullanıyor. Kısacası 12v kanalına bakıp psu seçin bu değer en az 250-300 olsun. Ve bu kart yerine bulabilirseniz r7 240 alın.

Ayni ekran kartı kardeşimin bilgisayarında var. Psu'su 12v kanalından 250 watt veriyor ve 2 aydır sıkıntısız kullanıyor. Kısacası 12v kanalına bakıp psu seçin bu değer en az 250-300 olsun. Ve bu kart yerine bulabilirseniz r7 240 alın.

Powercolor R7 240 O.C. Gddr3 2Gb 128Bit Amd Radeon Dx11.2 Ekran Kartı - Vatan Bilgisayar

Fiyatları birebir aynı bu daha iyi diyorsanız bunu alırım. Stokta yok gözüküyor ama büyük ihtimal mağazadan bulabilirim.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı