Freelancer nasıl olunur?

Makaleler
1
Yer
Diyarbakır
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
CORSAIR 8GB Vengeance DDR4 2666MHz CL16 Single Ram
Asus H410M-K
I3 10100-F
STRIX GTX 1050TI
TOSHIBA 1 TB HDD
WD 240 GB SSD
Meslek
Öğrenci
Hocalarım merhaba, 16 yaşındayım ve B1 seviyesine kadar İngilizcem ve bilgisayarım var. Freelancer olarak çeviri ve yazı işleri yapmak istiyorum. Bionluk, fiverr ve Freelancer'a üye oldum. Bionluk için henüz 70 TL ücretim yok. Fiverr'da ise güzel bir profil açtım, her şeyi hallettim ve iş gelmesini bekliyordum ancak hesaba botlar saldırmaya başlayınca bu sefer Freelancer'a bakayım dedim. Bazı okuduğum yerlerde vergi ödememiz gerektiği falan yazıyordu. Bütün genel sorulara cevap verebilecek net birisi olursa çok sevinirim. Normalde Papara hesabım var fakat yurt dışından gelen ödemeler için kuzenimin Akbank hesabını kullanmayı düşünüyorum.
İyi akşamlar.

Yurt dışı için Akbank'ın yeterli olacağını düşünmüyor öncelikle rahat etmek için bir PayPal hesabı açarsan (yurt dışı hattı alacaksın Trendyol'da var) onun dışında tavsiyem Türk freelancer uygulamaları var bir araştır derim.

Yurt dışı için Akbank'ın yeterli olacağını düşünmüyor öncelikle rahat etmek için bir PayPal hesabı açarsan (yurt dışı hattı alacaksın Trendyol'da var) onun dışında tavsiyem Türk freelancer uygulamaları var bir araştır derim.
Anladım teşekkürler, Türk freelancer sitelerini pek araştıramadım ancak Bionluk'a kayıt oldum ve parasını daha ödeyemedim.

Geri
Yukarı