Full HD laptopu 4K monitör ile kullanmak

kanfur

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar HP omen 17 CB004NT laptop var. Donanım olarak çok güçlü ama paneli Full HD. FPS kasanlar için bu şekilde yapılmış. Ben az FPS iyi görüntü kalitesi için 4K iyi bir monitör alsam laptop u konsol gibi nasıl kullanırım? Nelere dikkat etmeliyim? Yani laptobun kapağını kapatıp tek bir ekrandan, alacağım monitörde kullanabilir miyim? Ne gibi ayarlar yapmalıyım? Bununla ilgili bir rehber var mı acaba?

Son düzenleyen: Moderatör:
  1. Ekran kartın RTX 2080 yani 4K oyunculukta iyi bir kart. FHD kadar performans olmaz ama kalite olarak üst seviye olur.
  2. Monitörü bağladıktan sonra ekran ayarlarından sadece 2. ekrana yansıtma seçeneğini seçeceksin ve bitti.

Aldığın monitöre display port ile bağlan. Nvidia denetim masasından ekranı sadece monitörde göster bu kadar başka ayara gerek yok.
Avaba nvidea DSR Özelliği ile 4k monitör almaktan kurtulabilir miyim? Tam 4k özelliği vermesi şart değil. Zaten laptoplarda tam vermiyordu. 4k laptobum vardı. Full HD olması çok fark edilir mi bilemedim
Neden bilgi paylaşımında kısıtlı bu site. Konuyu ilk açtığımda en fazla 3 mesaj geliyor her defasında.sonra hiçbir şekilde bilgi alamıyorum. Görünme kapanıyor mu?

Son düzenleme:
Avaba nvidea DSR Özelliği ile 4k monitör almaktan kurtulabilir miyim? Tam 4k özelliği vermesi şart değil. Zaten laptoplarda tam vermiyordu. 4k laptobum vardı. Full HD olması çok fark edilir mi bilemedim
Neden bilgi paylaşımında kısıtlı bu site. Konuyu ilk açtığımda en fazla 3 mesaj geliyor her defasında.sonra hiçbir şekilde bilgi alamıyorum. Görünme kapanıyor mu?
1080p monitör ile DSR açıp 4K görüntü elde edebilirsin. Ancak gerçek 4K kalitesi farklı olur.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı