Futbol forması için Pasxaspor güvenilir midir?

Baskan66

Decipat
Makaleler
1
Yer
İstanbul
Selam arkadaşlar,

İyi sosyaller. Tatilin de gelmesiyle bir forma alma isteği belirdi içimde. Düşündüm, biraz baktım internete ve Liverpool Alexander Arnold forması almaya karar verdim. Hem takıma sempatim var hem Arnold'u seviyorum. Hem de 66 numara sonuçta Yozgatlıyım. :D Neyse konumuza gelelim. Açıkçası çok para veremem en fazla 100-200 veririm. Pasxaspor diye bir yer buldum. Adamlar her türlü forma satıyor hemen hemen. Oradan alsam 170 liram çöp olur mu? Şimdiden teşekkürler.

Linkler şunlar;

Trendyol, Hepsiburada, Bir Trendyol daha (Deplasman Forması).
Not: Herifler her yerde iş yapıyor ya. :)

Selam arkadaşlar,

İyi sosyaller. Tatilin de gelmesiyle bir forma alma isteği belirdi içimde. Düşündüm, biraz baktım internete ve liverpool alexander arnold forması almaya karar verdim. Hem takıma sempatim var hem Arnold'u seviyorum. Hem de 66 numara sonuçta yozgatlıyım. :D neyse konumuza gelelim. Açıkçası çok para veremem en fazla 100-200 veririm. Pasxaspor diye bir yer buldum. Adamlar her türlü forma satıyor hemen hemen. Oradan alsam 170 liram çöp olur mu? Şimdiden teşekkürler.

Linkler şunlar;

Trendyol, Hepsiburada, Bir Trendyol daha (Deplasman Forması).
Not: Herifler her yerde iş yapıyor ya. :)

Fotoğraflı yorum var ona baktımda logo baskısı formayı germiş gibi gözüküyor sanki kaliteli değilmiş gibi 2 3 yıkamada sökülüp atılmasında önemli olan o

Geri
Yukarı